Література

Дорогі друзі,

літературу, яка вас зацікавила ви можете замовити:

Бібліотека регіону АА Київ:
E-mail: bookskiyvaa@gmail.com; +38 (050) 575-91-65 (Viber), Дмитро

ГО УЦО АА:
E-mail: aa.ua.lit@gmail.com; +38 (096) 527-87-52; +38 (099) 928-93-78.


Анонімні Алкоголіки

AAКнигу «Анонімні Алкоголіки» називають ще «Великою книгою» і цю назву вона повністю виправдовує. Важко переоцінити її важливість для людей залежних від алкоголю, які прагнуть одужати у товаристві АА. У ній розглядається сама природа виникнення алкоголізму лише як смертельного симптому чи скоріше наслідків цілого комплексу моральних вад залежного.
Та вихід є! У книзі, на прикладі досвіду багатьох одужуючих, пропонується …

Читати далі … чи прослухати аудіо – книгу


Жити тверезо

live_soberly«Жити тверезо» – це путівник у нове,  тверезе життя!

У книзі зібрані поради та рекомендації, продиктовані досвідом одужуючих, які допоможуть людям з алкогольними проблемами зробити перші тверді кроки у тверезому житті. Розповідається як і чому потрібно змінити своє алкогольне мислення, засноване на критиці, роздратуванні та незадоволенні усім на нове життєрадісне, спокійне та позитивне …

Читати далі …


Дванадцять кроків
та Дванадцять традицій

12х12Зміст закладений у програмі Дванадцять кроків та Дванадцять традицій настільки глибокий та об’ємний, що для того щоб донести його до членів спільноти, довелося створювати окрему книгу. У ній розтлумачується суть проходження кроків – як єдиного відомого Анонімним Алкоголікам способу для здобуття тверезого і щасливого життя, яке засноване на духовних принципах. Важливість дотримання традицій розглядається як необхідна умова для безпечного існування співдружності АА.

Читати далі …


Щоденні роздуми

Щоденні роздумиПрограма АА – це програма на 24-години нашого життя. А отже нам щодня потрібно працювати над своїми вадами та допомагати тим хто страждає від алкоголізму.

Незамінним помічником у цьому є «Щоденні роздуми» які вчасно нагадують нам про підступність хвороби та підштовхують до активних дій на шляху до одужання. 

Читати далі …


Прийшли до переконання

ПРИШЛИ К УБЕЖДЕНИЮ«Прийшли до переконання …!» – це книга, в якій дається найширший спектр поглядів і думок, які маються у понятті і виразі “Бог, як ми Його розуміємо».

Те, що програма Анонімних Алкоголіків називається «духовною», бентежить деяких нових членів АА, схильних розуміти «духовність» як «релігійність». Але, як сказав один із засновників АА доктор Боб: «Ми не пов’язані теологічною доктриною … ».