Література

Дорогі друзі, літературу яка вас зацікавила, можна замовити у бібліотекаря Регіону АА Київ: +38 (050) 575-91-65 Ярослав 


Анонімні Алкоголіки

AAКнигу «Анонімні Алкоголіки» називають ще «Великою книгою» і цю назву вона повністю виправдовує. Важко переоцінити її важливість для людей залежних від алкоголю, які прагнуть одужати у товаристві АА. У ній розглядається сама природа виникнення алкоголізму лише як смертельного симптому чи скоріше наслідків цілого комплексу моральних вад залежного.
Та вихід є! У книзі, на прикладі досвіду багатьох одужуючих, пропонується за допомогою Програми Дванадцять кроків виправити ці недоліки та почати повноцінне тверезе життя, засноване на духовних принципах та на допомозі іншим.


Жити тверезо

live_soberly«Жити тверезо» – це путівник у нове,  тверезе життя!
У книзі зібрані поради та рекомендації, продиктовані досвідом одужуючих, які допоможуть людям з алкогольними проблемами зробити перші тверді кроки у тверезому житті. Розповідається як і чому потрібно змінити своє алкогольне мислення, засноване на критиці, роздратуванні та незадоволенні усім на нове життєрадісне, спокійне та позитивне. Вказується на важливість позбавитися від старих алкогольних звичок та попереджається про небезпечні ситуації, які можуть очікувати алкозалежних на їхньому шляху до тверезого життя.


Дванадцять кроків
та Дванадцять традицій

12х12Зміст закладений у програмі Дванадцять кроків та Дванадцять традицій настільки глибокий та об’ємний, що для того щоб донести його до членів спільноти, довелося створювати окрему книгу.

У ній розтлумачується суть проходження кроків – як єдиного відомого Анонімним Алкоголікам способу для здобуття тверезого і щасливого життя, яке засноване на духовних принципах. Важливість дотримання традицій розглядається як необхідна умова для безпечного існування співдружності АА.


Щоденні роздуми

Щоденні роздумиПрограма АА – це програма на 24-години нашого життя. А отже нам щодня потрібно працювати над своїми вадами та допомагати тим хто страждає від алкоголізму.

Незамінним помічником у цьому є «Щоденні роздуми» які вчасно нагадують нам про підступність хвороби та підштовхують до активних дій на шляху до одужання.


Прийшли до переконання

ПРИШЛИ К УБЕЖДЕНИЮ«Прийшли до переконання …!» – це книга, в якій дається найширший спектр поглядів і думок, які маються у понятті і виразі “Бог, як ми Його розуміємо».

Те, що програма Анонімних Алкоголіків називається «духовною», бентежить деяких нових членів АА, схильних розуміти «духовність» як «релігійність». Але, як сказав один із засновників АА доктор Боб: «Ми не пов’язані теологічною доктриною … Ми в нашій організації дотримуємося різних переконань».

Співдружність вдячна всім членам АА, хто у письмовій формі виклав такий широкий і різноманітний власний духовний досвід.


ЯК ЦЕ БАЧИТЬ БІЛЛ

ЯК ЦЕ БАЧИТЬ БІЛ“Пропонована вашій увазі книга містить кілька сотень витягів з нашої літератури, що стосуються практично всіх аспектів життя АА.

Мені здається, що цей матеріал може бути корисний окремим людям в проведенні медитацій, а також може стимулювати дискусії в групах. Крім того, дана книга відкриє шлях до ширшого ознайомлення з усіма нашими виданнями.”

Завжди відданий вам Білл У.


Доктор Боб і славні ветерани

Підготовка цієї книги почалася після Конференції Центрального Бюро Обслуговування АА у квітні 1977 року, схвалившої цей проект. Спочатку планувалося об’єднати в одній книзі біографії двох співзасновників спільноти. Коли це виявилося нездійсненним, стало очевидним, що першою повинна бути написана біографія Доктора Боба, потім біографія Білла У.
Обидві історії – біографія людини і біографія спільноти – розкриваються не тільки завдяки літературі та матеріалам архівів Центрального Офісу АА у Нью-Йорку, але і завдяки розповідям родичів, друзів та знайомих доктора Боба, а також піонерів АА Середнього Заходу.


Анонімні Алкоголіки дорослішають

Ця книга для всіх членів товариства Анонімних Алкоголіків та їхніх друзів.

Ця книга для всіх тих, кого цікавить історія створення АА.

Ця книга про те, як з’явилися три основоположних завіти спільноти – Одужання, Єдність і Служіння – та як це братство зростало і поширювало свої ідеї в усьому світі.

У цій книзі показана діяльність АА зсередини, але під широким кутом зору.


Знайомтесь АА

Якщо вам здається, що у вас існують проблеми, пов’язані з пияцтвом або, що вживання алкоголю досягло тієї точки, коли це починає вас турбувати то, швидше за все, вам буде цікаво ознайомитися з діяльністю Анонімних Алкоголіків і з пропонованою нами Програмою зцілення від алкоголізму.
Можливо, прочитавши цю брошуру, ви вирішите, що АА вам не підходить. У такому випадку ми вам радимо всього лише неупереджено віднестися до порушених тут питань. Уважно розгляньте те, як ви п’єте у світлі інформації, почерпнутої з цих сторінок. Визначте САМІ для СЕБЕ, чи дійсно вживання алкоголю стало викликати у вас проблеми.


Чи підходить Вам АА?

Чи підходить Вам АА?

Дванадцять запитань на які відповісти можете тільки Ви.

Ця брошюра допоможе Вам у спробі подивитися правді у вічі – що алкоголь зробив з нами.

Ми пропонуємо Вам чесно відповісти всього на дванадцять запитань, на які в свій час ми теж намагалися відповісти.

Спробуйте підійти до цього неупереджено і пам’ятайте, що немає нічого ганебного у визнанні того, що у вас є проблема.


Часті запитання про АА

Ч_З_ААЦя брошура призначена для тих, хто цікавиться АА для себе, заради товариша чи родича, або ж просто тому, що хоче отримати більше інформації про це незвичайне Товариство.

Тут вміщені відповіді на багато специфічних запитань, заданих про АА в минулому. Вони доповнюють розповідь про вільно організоване товариство чоловіків і жінок, які мають одне велике спільне зацікавлення: бажання залишатися тверезими самим та допомогти іншим алкоголікам, які шукають допомоги, у вирішенні своєї проблеми пиття.


Новачок запитує

Новачок запитує

Ця брошура призначена для людей, що приходять до Анонімних Алкоголіків вперше.

У ній ми намагалися відповісти на питання, що найчастіше виникають у новачків — питання, які були у нас, коли ми вперше звернулися до Товариства.


Це АА: вступ до програми одужання АА

Якщо вам здається, що у вас є труднощі з питтям, або якщо ваше пиття сягнуло межі, де воно вас трохи турбує, можливо, ви будете зацікавлені дізнатися дещо про Анонімних Алкоголіків і програму одужання АА від алкоголізму.

Може статися, що прочитавши цей короткий нарис, ви вирішите, що АА не має нічого, щоб запропонувати вам. В такому разі ми лише пропонуємо, щоб ви не ставилися упереджено до цієї теми. Розгляньте уважно своє пиття …

Читати далі …


АА для Жінок

Якщо ви важаєте, що у вас проблеми з алкоголем, якщо ви підозрюєте, що пияцтво може бути однією з ваших проблем, то в цій брошурі ви прочитаєте історії жінок, які думали і відчували те ж саме.
Якими б різними вони не були, в кінці кінців, вони прийшли до розуміння того, що алкоголь серйозно впливає на їхнє життя. Для всіх цих жінок – молодих, середнього віку і літніх, домогосподарок, ділових жінок, студенток, забезпечених і бідних, що належать до самих різних соціальних і етнічних груп – відповідь була одна і та ж.
За допомогою простої Програми Анонімних Алкоголіків вони знайшли спосіб припинити пити, залишатися тверезими, зробити своє  життя у тверезості навіть більш повним та плідним, ніж будь-яка з них могла собі тільки уявити.


Група АА
…там де все починається

ГР АА

Як працює група. Як і з чого почати.

Призначення цієї брошури – служити зручним довідником і збіркою рекомендацій для групи АА, а не вказувати кому б то не було, що потрібно робити.

Вона доповнює «Керівництво з обслуговування АА», «Довідник для груп АА» та іншу літературу Співдружності, яка описує окремі сторони функціонування групи АА більш детально.


Питання та відповіді
про спонсорство


Анонімні Алкоголіки почалися з наставництва. Коли Білл У. після всього лише декількох місяців тверезості був переповнений найсильнішим бажанням випити, у нього виникла така думка: “Тобі потрібен інший алкоголік, з ким би ти міг поговорити. Він потрібен тобі так само, як ти потрібен йому!”

Ми сподіваємося, що ця брошура дасть відповіді на найбільш поширені запитання про цю вулицю з двостороннім рухом, на якій обопільні вигоди отримують ті хто шукають наставників і члени АА, хто бажає за допомогою наставництва поділитися своїм досвідом підтримки тверезості. А також і групам АА, що мають намір розвивати наставницьку діяльність.


Чи є алкоголік у вашому житті?

У цій книжечці ви знайдете відповіді на ба­гато запитань, які люди задавали перед і після того, як близькі їм алкоголіки вступали в АА.

Якщо проблемні пияки сміються над самою думкою, що вони мають проблеми з алкоголем, або ображаються від такого припущення, то наступні сторінки, можливо, допоможуть пояснити, що ви можете і не можете зробити.

Якщо ж алкоголік вже вступив до АА, то наведена далі інформація допоможе вам зрозуміти спосіб життя АА.


Проблеми окрім алкогольних

У цій брошурі, яка написана співзасновником Анонімних Алкоголіків Біллом В. ви знайдете відповіді на иакі запитання:
1) Чи може не- алкоголік, залежний від пігулок чи наркотиків, стати членом АА?
2) Чи можна таку особу привести як гостя на відкрите зібрання АА для допомоги та заохочення?
3) Чи може людина, яка вживає пігулки або наркотики, проте також має справжню алкогольну історію, стати членом АА?
4) Чи можуть члени АА, які страждали як від алкоголізму, так і від наркоманії, зорганізуватися в групи спеціальних цілей з метою допомогти іншим Анонімним Алкоголікам, які мають проблеми з наркотиками?

5) Чи може така група, що має спеціальну ціль, називати себе групою АА?
6) Чи можуть до складу такої групи належати також не-алкоголіки, що вживають наркотики?
7) Якщо так, то чи слід довести цих не-алкоголіків, що вживають наркотики чи медикаменти, до думки, що вони стали членами АА?
8) Чи виникають які-небудь заперечення, якщо Анонімні Алкоголіки з подвійною проблемою приєднуються до сторонніх груп, таких, як Анонімні Наркомани?


«Духовенство запитує про АА»

Метою цієї брошури є наступне:
– висловлення вдячності багатьом священнослужителям, які допомагали і продовжують допомагати алкоголікам;
– та надія на те, що матеріал брошури зможе дати корисну вступну інформацію про АА тим, у кого ще не було нагоди познайомитися з АА.

Ця брошура синтезує особистий досвід, силу і надію Анонімних Алкоголіків усього світу, дає відповіді на питання, які часто ставить духовенство.


«АА та збройні сили»

Ця брошура – збірка уривків з аналогічних брошур, що були видані англійською мовою офісами обслуговування Анонімних Алкоголіків в Америці та Великій Британії. Також до неї включений досвід декотрих військових – Анонімних Алкоголіків з України.

Ця брошура створена, щоб донести вістку Анонімних Алкоголіків до військових, які зіткнулися з проблемою алкоголізму.

Читати далі …


Як розуміти анонімність

У цій брошурі ви знайдете відповідь на запитання: Яку роль відіграє анонімність у Анонімних Алкоголіків?

Чому це часто вважається як єдиний найбільший захист, який Товариство повинно забезпечити для свого подальшого існування і розвитку?«АА З ПЕРШОГО ПОГЛЯДУ»
«КУДИ МЕНІ ЙТИ ДАЛІ?»

В межах України, літературу можна замовити в ГО УЦО АА:

E-mail: aa.ua.lit@gmail.com; +38 (096) 527-87-52; +38 (099) 928-93-78.