"А.А. - 24 години"

27 січня


Думка А.А. на цей день

На алкоголіках лежить жахливий тягар. Який страшний вантаж навалює на твої плечі брехня! Пияцтво ж перетворює на брехунів всіх алкоголіків. Щоб добути спиртне, нам весь час доводиться брехати. Нам доводиться брехати, де ми були і що ми робили. А коли брешеш, то ти лише наполовину живий, тому що весь час боїшся, що тебе викриють. Але коли ти приходиш до АА і стаєш чесним по відношенню до себе та інших, цей жахливий тягар брехні знімається з твоїх плечей.
А Я ПОЗБУВСЯ ТЯГАРЯ БРЕХНІ?


Медитація на цей день

Я вірю, що світ духовний, як і світ матеріальний, не терпить порожнечі. І в міру того, як страхи, тривоги і хвилювання полишають моє життя, їх місце займають предмети духовні. Після шторму приходить ясність і спокій. І як тільки я позбудуся від страхів, ненависті і себелюбства, любов, мир і спокій Бога увійдуть в мене.


Молитва на цей день

Молюся, щоб зміг я позбавити себе від всіх страхів і хвилювань з тим, щоб мир і благість змогли зайняти їх місце. Молюся, щоб дано було мені вимести дочиста зло з мого життя, а тоді добро увійде в мене.

28 січня


Думка А.А. на цей день

Яким же тягарем лягає на наші плечі похмілля! Яке це покарання для тіла! Пульсуючий головний біль і напружені нерви, тремтіння і судоми, кидає то в жар, то в холод! Коли приходиш до АА і кидаєш пити, тяжкий тягар похмілля спадає з твоїх плечей. А який важкий тягар розкаяння! Яке покарання кожен з нас влаштовував своїй психіці! Соромно за сказане і зроблене! Страшно людям в очі подивитися, бо невідомо що вони тепер про тебе думають. Боїшся наслідків того, що наробив в п'яному вигляді. Яке страшне катування для власного свідомості! Коли приходиш в АА, то позбавляєшся ще й від цього жахливого тягаря розкаяння.
ЧИ ПОЗБУВСЯ Я ВАЖКОГО ТЯГАРЯ ПОХМІЛЛЯ І РОЗКАЯННЯ?


Медитація на цей день

Коли прагнеш йти шляхом духовного зростання, найчастіше він виявляється повною протилежністю мирському шляху, яким ти йшов раніше. Але цей крутий поворот веде тебе до щастя і миру в душі. Чи приносять заспокоєння цілі і амбіції, за які зазвичай борються люди? Чи дають мирські насолоди відпочинок серцю і щастя? Чи не обертаються попелом, як тільки їх спробуєш?


Молитва на цей день

Молюся, щоб не знати мені втоми, розчарування і відчаю. Молюся, щоб прямувала моя віра шляхом духовним, а не мирським.

29 січня


Думка А.А. на цей день

А яким тягарем лягає на плечі марна трата грошей! Кажуть, що члени А.А. заплатили найбільший в світі вступний внесок, тому що витратили на спиртне силу-силенну грошей. Нам навіть підрахувати цього ніколи не вдасться. Ми пропили не тільки свої гроші, але і гроші, які повинні були б витратити на сім'ю. Коли приходиш в АА, цей жахливий вантаж пропитих грошей падає з плечей. Ми, алкоголіки, ходили зігнувшись під вагою всього, що звалили на себе випивкою. Але прийшовши до АА, ми відчули чудове почуття полегшення і звільнення.
ЧИ МОЖУ Я РОЗПРАВИТИ ПЛЕЧІ І ЗНОВУ ЧЕСНО ДИВИТИСЯ В ОБЛИЧЧЯ ВСЬОМУ СВІТУ?


Медитація на цей день

Я вірю, що майбутнє - в руках Бога. Він краще за мене знає, що мені написано. Мною керують не примхи долі, і життя не жбурляє мене як прийдеться. Мене направляють абсолютно певним чином у міру того, як я намагаюся перебудовувати власне життя. Я - будівельник, але архітектор - Бог. Моя справа - будувати найкращим чином під Його керівництвом.


Молитва на цей день

Молюся, щоб дано було мені залежати від Бога, бо живу я по Його плану. Молюся, щоб міг я прожити своє життя так, як хоче від мене Бог.