5 червня

"ЩОДЕННІ РОЗДУМИ"


Повністю готові?


«Це Крок, який відокремлює чоловіків від хлопчиків». ... Різниця між «хлопчиком і чоловіком» - це різниця між прагненням до досягнення егоїстичних цілей і прагненням до досконалої мети - Бога... Нам пропонується повністю підготуватися до того, щоб рухатися до досконалості... Коли ми говоримо: «Ні, ніколи!», наша свідомість відгороджується від Божої благодаті... Саме в цій точці ми відмовляємося від обмежених цілей і рухаємося до виконання Божої Волі.

«Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій» (стор. 63, 68, 69)


Чи повністю я готовий до того, щоб Бог усунув недоліки мого характеру? Чи зрозумів я нарешті, що сам себе врятувати не можу? Коли я переконався, що коли я не в силах дати собі раду, коли мої благі наміри обертаються невдачею, коли мої бажання егоїстичні, а знання і воля обмежені - значить, я готовий прийняти Божу волю в своє життя.
"А.А. - 24 години"


Думка А.А. на цей день:

Нам, алкоголікам, дуже поталанило, що ми живемо в такий час, коли є така штука, як Анонімні Алкоголіки. До появи на світі АА у алкоголіків майже не було надії. АА - великий відновник людських уламків, АА бере чоловіків і жінок, чиї особисті проблеми виражаються в алкоголізмі, і пропонує їм програму, яка, в разі виконання, обіцяє їм не тільки протверезіння, а й набагато кращий спосіб життя.
ЧИ ЗНАЙШОВ Я В АА КРАЩИЙ ДЛЯ СЕБЕ СПОСІБ ЖИТТЯ?


Медитація на цей день

Бог дуже тихо говорить в думках і почуттях твоїх. Послухайся до Божественного голосу в свідомості твоїй. Прислухайся до нього, і ти ніколи не пізнаєш розчарування в результатах життя твого. Почуй цей спокійний тихий голос, і стомлені нерви твої знайдуть відпочинок. Голос Звище долинає до тебе - так сила приходить з ніжністю, так спокій дарує могутність. Моральна стійкість твоя береться від сили, що приходить до тебе, коли ти чуєш цей тихий спокійний голос.


Молитва на цей день

Молюся, щоб чути мені тихий рівний голос Бога. Молюся, щоб не противитися мені вказівкам розуму мого.

6 червня

"ЩОДЕННІ РОЗДУМИ"


Ми просто прагнемо


Чи може Він звільнити нас від усього цього?

«Анонімні Алкоголіки» (стор. 76)


У роботі по Шостому Кроку мені допомагала думка, що я просто прагну до «духовного прогресу». Так, деякі недоліки характеру, можливо, залишаться зі мною на все життя; зате більшість вже стали менш помітні або зникли зовсім. У Шостому Кроці від мене потрібно лише сповнитися готовності назвати свої вади, визнати їх своїми і побажати усунути ті, які можу, – лише на сьогодні. У міру духовного зростання за Програмою АА багато моїх недоліків стають для мене ще більш неприйнятними. Тому мені потрібно повторювати Шостий Крок, щоб більше подобатися самому собі і зберігати душевний спокій.
"А.А. - 24 години"


Думка А.А. на цей день:

Пияцтво - це прояв нашої непристосованості до життя. Я вважаю, що з самого початку був потенційним алкоголіком. У мене був комплекс меншовартості. Мені було складно подружитися з людиною. Проміж мною та іншими людьми була стіна. Я був самотній. Я був погано пристосований до життя.
АДЖЕ Ж Я ПИВ, ЩОБ УТЕКТИ ВІД СЕБЕ?


Медитація на цей день

Залежно від того, що шукає людина, вона по-різному може уявляти собі Бога. Зовсім не обов'язково, щоб інші бачили Бога таким, яким бачиш Його ти . Але абсолютно необхідно, щоб в твоєму уявленні Бог був тим, хто дає тобі те, що необхідне тобі особисто. Слабкий шукає у Бога сили. Сильному потрібна Його ніжність. Заблукалому і пропащому потрібна рятівна Божа милість. Праведному - Його жалість до грішників. Самотньому Бог потрібен, як друг. Борцям за правду потрібен лідер в особі Бога. Думай про Бога, як хочеш. Але не звертайся до Бога, якщо не відчуваєш потреби в Ньому.


Молитва на цей день

Молюся, щоб думати про Бога, як про того, хто дає мені те, у чому маю потребу. Молюся, щоб всі проблеми, з якими стикаюся, приносити до Нього, і Він допоможе.

7 червня

"ЩОДЕННІ РОЗДУМИ"


Довготривала надія


Оскільки більшість з нас народжуються з великою кількістю природних бажань, не дивно, що ми часто дозволяємо їм виходити за рамки свого призначення. Коли ми сліпо йдемо у них на поводу або свавільно вимагаємо, щоб вони доставляли нам більше задоволення і насолод, ніж можливо або належить нам, тоді ми втрачаємо той рівень досконалості, котрий Бог призначив для нас на Землі. Така міра зіпсованості нашого характеру або, якщо хочете, міра наших гріхів.

«Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій» (стор. 65)


Саме тут зароджується довгострокова надія, і визначаються перспективи розуміння природи моєї хвороби і дорога до одужання. Краса АА полягає в усвідомленні того, що життя, з Божою поміччю, ставатиме кращим. Подорож по АА стає набагато змістовніша, розуміння стає істиною, мрії стають реальністю - і «сьогодні» стає вічністю.
Коли я вступаю в світ АА, моє серце наповнюється присутністю Бога.
"А.А. - 24 години"


Думка А.А. на цей день:

Алкоголізм - прогресуюча хвороба. Ми проходимо три стадії: пиття в компанії, пиття з горя і непробудного щоденного пиття. Ми опиняємося в лікарнях та в'язницях. Ми рано чи пізно втрачаємо дім, сім'ю, самоповагу. Так, алкоголізм - прогресуюча хвороба, і є три виходи: психлікарня, морг і цілковите утримання від спиртного.
Я НЕ ВИП'Ю БІЛЬШЕ НІ КОВТКА?


Медитація на цей день

Ти можеш не тільки жити новим життям, але і зростати в шляхетності, красі та силі. Завжди тягнися догори і вперед за духовним. У світі тварин сама форма тіла тварини змінюється в залежності від того, чим воно прагне живитися, - щоб дозволити їй дотягнутися до необхідного для життя плода. І вся твоя духовна природа змінюється, якщо прагнеш предметів духу - краси, любові, чесності, чистоти, безкорисливості. Прагнучи цих плодів духу, ти поступово змінюєш саму природу свою так, щоб вона дозволяла тобі повніше відчути і насолодитися магічністю справжнього життя.


Молитва на цей день

Молюся, щоб тягнутися мені вперед і догори. Молюся, щоб сутність моя змінювалася завдяки тому, що прагну я до речей духовних.