+38 (044) 384-22-09
+38 (094) 928-92-09

Розділ знаходиться в розробці, вибачаємось за тимчасові незручності

"24 години" - 11 вересня


Думка А.А. на цей день

Продовжуючи відповідати на питання, як можна жити без спиртного і бути щасливим, ми говоримо: "Тебе зв'яжуть з іншими А.А. нові чарівні узи, бо ти разом з ними уникнеш катастрофи і пліч-о-пліч з ними підеш в спільну подорож до нового прекрасного життя. Ти дізнаєшся, що означає вкладати себе в одужання і відновлення життя інших. Ти знову станеш щасливою, шанованою, корисною людиною. Адже раз все це трапилося з нами, то чому цього не може статися з тобою? " А ЗІ МНОЮ ЦЕ СТАЛОСЯ?


Медитація на цей день

Бог виявляє себе в житті людей як сила подолання зла і влада над спокусами. А милість Божа - це та сила, яка дозволяє людині перетворитися з марної, безнадійної одиниці в корисну, нормальну особистість. Ще Бог проявляє себе як Любов: любов до інших людей, співчуття їхнім проблемам, реальне бажання допомогти їм. А ще милість Божа проявляється в душевному спокої і умиротворенні характеру. У нас буде багато сили, любові і умиротворіння в житті нашому, якщо щодня ми не будемо забувати попросити їх у Бога.


Молитва на цей день

Молюся, щоб міг я побачити Божу милість в силі, що отримую; в любові, яку знаю; в спокої, який знаходжу. Молюся, щоб був я вдячний за все, що отримую з милості Божої.