Література

Дорогі друзі,

літературу, яка вас зацікавила ви можете замовити:

Бібліотека регіону АА Київ:
E-mail: bookskiyvaa@gmail.com; +38 (050) 575-91-65 (Viber), Дмитро

ГО УЦО АА:
E-mail: aa.ua.lit@gmail.com; +38 (096) 527-87-52; +38 (099) 928-93-78.


Часті запитання про АА

Ч_З_ААЦя брошура призначена для тих, хто цікавиться АА для себе, заради товариша чи родича, або ж просто тому, що хоче отримати більше інформації про це незвичайне Товариство.

Тут вміщені відповіді на багато специфічних запитань, заданих про АА в минулому. Вони доповнюють розповідь про вільно організоване товариство чоловіків і жінок, які мають одне велике спільне зацікавлення: бажання залишатися тверезими самим та допомогти іншим алкоголікам …

Читати далі …


Новачок запитує

Новачок запитує


Ця брошура призначена для людей, що приходять до Анонімних Алкоголіків вперше.

У ній ми намагалися відповісти на питання, що найчастіше виникають у новачків — питання, які були у нас, коли ми вперше звернулися до Товариства.
Це АА:
вступ до програми одужання

Якщо вам здається, що у вас є труднощі з питтям, або якщо ваше пиття сягнуло межі, де воно вас трохи турбує, можливо, ви будете зацікавлені дізнатися дещо про Анонімних Алкоголіків і програму одужання АА від алкоголізму.

Може статися, що прочитавши цей короткий нарис, ви вирішите, що АА не має нічого, щоб запропонувати вам. В такому разі ми лише пропонуємо, щоб ви не ставилися упереджено до цієї теми …

Читати далі …АА для Жінок

Якщо ви важаєте, що у вас проблеми з алкоголем, якщо ви підозрюєте, що пияцтво може бути однією з ваших проблем, то в цій брошурі ви прочитаєте історії жінок, які думали і відчували те ж саме.
Якими б різними вони не були, в кінці кінців, вони прийшли до розуміння того, що алкоголь серйозно впливає на їхнє життя. Для всіх цих жінок – молодих, середнього віку і літніх, домогосподарок, ділових жінок, студенток, забезпечених і бідних

Читати далі …


Група АА
…там де все починається

ГР АА

Як працює група. Як і з чого почати.

Призначення цієї брошури – служити зручним довідником і збіркою рекомендацій для групи АА, а не вказувати кому б то не було, що потрібно робити.

Вона доповнює «Керівництво з обслуговування АА», «Довідник для груп АА» та іншу літературу Співдружності, яка описує окремі сторони функціонування групи АА більш детально. 

Читати далі …