Література

Дорогі друзі,

літературу, яка вас зацікавила ви можете замовити:

Бібліотека регіону АА Київ:
E-mail: bookskiyvaa@gmail.com; +38 (050) 575-91-65 (Viber), Дмитро

ГО УЦО АА:
E-mail: aa.ua.lit@gmail.com; +38 (096) 527-87-52; +38 (099) 928-93-78.


ЯК ЦЕ БАЧИТЬ БІЛЛ

ЯК ЦЕ БАЧИТЬ БІЛ“Пропонована вашій увазі книга містить кілька сотень витягів з нашої літератури, що стосуються практично всіх аспектів життя АА.

Мені здається, що цей матеріал може бути корисний окремим людям в проведенні медитацій, а також може стимулювати дискусії в групах. Крім того, дана книга відкриє шлях до ширшого ознайомлення з усіма нашими виданнями.”

Завжди відданий вам Білл У. Доктор Боб і славні ветерани

Підготовка цієї книги почалася після Конференції Центрального Бюро Обслуговування АА у квітні 1977 року, схвалившої цей проект. Спочатку планувалося об’єднати в одній книзі біографії двох співзасновників спільноти. Коли це виявилося нездійсненним, стало очевидним, що першою повинна бути написана біографія Доктора Боба, потім біографія Білла У.
Обидві історії – біографія людини і біографія спільноти – розкриваються не тільки завдяки літературі та матеріалам архівів Центрального Офісу АА у Нью-Йорку … 

Читати далі …


Анонімні Алкоголіки дорослішають

Ця книга для всіх членів товариства Анонімних Алкоголіків та їхніх друзів.

Ця книга для всіх тих, кого цікавить історія створення АА.

Ця книга про те, як з’явилися три основоположних завіти спільноти – Одужання, Єдність і Служіння – та як це братство зростало і поширювало свої ідеї в усьому світі.

У цій книзі показана діяльність АА з середини … Знайомтесь АА

Якщо вам здається, що у вас існують проблеми, пов’язані з пияцтвом або, що вживання алкоголю досягло тієї точки, коли це починає вас турбувати то, швидше за все, вам буде цікаво ознайомитися з діяльністю Анонімних Алкоголіків і з пропонованою нами Програмою зцілення від алкоголізму.
Можливо, прочитавши цю брошуру, ви вирішите, що АА вам не підходить. У такому випадку ми вам радимо всього лише неупереджено віднестися до порушених тут питань. Уважно розгляньте те, як ви п’єте у світлі інформації, почерпнутої з цих сторінок.Чи підходить Вам АА?

Чи підходить Вам АА?

Дванадцять запитань на які відповісти можете тільки Ви.

Ця брошюра допоможе Вам у спробі подивитися правді у вічі – що алкоголь зробив з нами.

Ми пропонуємо Вам чесно відповісти всього на дванадцять запитань, на які в свій час ми теж намагалися відповісти.

Спробуйте підійти до цього неупереджено і пам’ятайте, що немає нічого ганебного у визнанні того, що у вас є проблема.