АА за кордоном

За цим посиланням ви можете ознайомитись з переліком Україномовних груп АА у Польщі

 


 

Третій Завіт AA

Три Завіти: Дванадцять Кроків одужання, Дванадцять Традицій, а тепер ще й спільні служби Анонімних Алкоголіків. Двома із Завітів ви володієте вже давно. Завдяки Дванадцятьом Крокам ми одужуємо від алкоголізму; завдяки Дванадцятьом Традиціям – досягаємо примітної єдності …

Читати далі …

 


 

26.11.1895 р. народився Білл У.

У листопаді більшість свідомих членів АА проводять зібрання присвячені життю та публікаціям Білла Уілсона. Таким чином вшановуючи чергову річницю від дня народження одного із засновників товариства «Анонімні Алкоголіки», історію якого обговорюють та шанують у більш як 160-ти країнах світу…

Читати далі …

 


 

За 80 років – книгу Анонімні Алкоголіки перекладено 71 мовою

Цього року виповнюється 80-ть років книзі Анонімні Алкоголіки!

80-ть років до нас, її читали та перечитували, сперечалися та обговорювали, вчитувалися у думки та сентенції… Її переклали 71 мовою світу!!!

Читати далі …

 


 

Про похоження “Молитви про душевний спокій”

«Ця молитва приписувалася майже всім відомим людям, будь то богослов, філософ або святий. Насправді вона була написана десь в 1932 році доктором Рейнхольдом Нібур зі Спілки Богословських Семінаристів в Нью-Йорку як закінчення великої молитви.

Читати далі …

 


 

Бути корисним

Ця подія відбулася, приблизно 1999 році, у Польщі, місто Варшава.

У мене був складний день, багато візитів та переїздів та у вечері я вирішив піти на зібрання АА. Один телефонний дзвінок, і я вже мав адресу найближчого зібрання…

Читати далі …

 


 

Одна із історій про відвідування груп АА у Нью Йорку

У перші місяці мого пізнання Америки, на одній із груп АА, мені повідомили, що на групах у Стейтен Айленді зустрічали українку, яка на той час 5 або 6 років вже була у Програмі.

Звісно, я вирішив її розшукати. Стейтен Айленд (Це місто розсташоване на строві).

Читати далі …

 


 

Регулярні зібрання АА для початківців

Популярними у Нью Йорку є групи для Початківців(Новаків). Більш організовані групи АА один раз або й двічі у місяць проводять зібрання для Початківців. Це відкриті групи АА. Куди можуть вперше прийти молоді люди із своїми довіреними особами, брат, сестра, мати, батько, дідусь, друг дитинства чи соціальний працівник…

Читати далі …

 


 

Одна із груп АА у Нью-Йорку має ось такий розклад зібрань

Звичайна група АА
…мої плани змінилися… От я й отримав вільний час… Довго не блукаючи думками я вирішив зайти до найближчої групи АА на зібрання АА.
Читати далі …

 


 

75 років журналу АА Grapevine

Ось так виглядав перший номер журналу АА Grapevine.

Станом на сьогоднішній день Grapevine не втрачає актуальності та популярності як серед членів АА так і серед професіоналів.

Читати далі …

 


 

Про анонімність у соціальних мережах

Сьогодні Facebook та інші веб-сайти соціальних мереж мають публічний характер. Хоча користувачі створюють облікові записи та використовують імена користувачів та паролі, але ж потрапляючи на сайт, це все одно загальнодоступний засіб, в якому члени АА та не-АА змішуються.

Читати далі …

 


 

Про історію АА України

Він вірив, що прийде час, коли програма АА буде в Україні.

Дуже важливо, пам’ятати тих, хто починав АА в Україні. Жертвуючи свій вільний час, а подекуди і власні кошти за для нашої тверезості… Щоб про духовну Програму АА, – знали якомога більше людей..

Читати далі …