Звіт від Ради та Служб Регіону АА Київ

За звітний період від V Конференції Служб Регіону АА Київ Радою Регіону були організовані та проведені наступні заходи:

– 12 травня 2016р. – велике спікерське зібрання «Одужання та Служіння в АА», спікери – члени Ради Обслуговування АА у Великій Британії;
– 10 червня 2016р. – прес-конференція в УНІАН присвячена 81-ій річниці створення АА;
– 25-26.06.2016р. – Семінар «Програма Служіння – 12 Концепцій АА»;
– 13.08.2016р. – Семінар «Група АА, де все починається»;
– вересень 2016р. – Інформаційне зібрання на тему: Співробітництво з професіоналами;
– 01.10.2016р. – Семінар по донесенню послання АА;
– 03.12.2016р. – Семінар Група АА, де все починається;
– 14-15.01.2017р. – Семінар «Програма Одужання – 12 Кроків АА»;
– 25-26.02.2017р. – Форум 28-річчя АА у Києві;
– 25-26.03.2017р. – Семінар «Програма Єдності – 12 Концепцій АА».

Протягом звітного періоду також було проведено ряд інформаційних зустрічей, які відбувалися у міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Подільському, Печерському, Шевченківському та Києво-Святошинському районних центрах, у міській держадміністрації, у Печерському районному відділку поліції. На кожному із проведених заходів приймали активну участь як члени Ради Регіону і члени Комі-тетів Конференції, так і рядові члени АА Регіону Київ.

У Регіоні зареєс-тровано і працює 29 груп АА, проте на засіданнях Ради Регіону, зазви-чай, маємо від 6 до 14 представників груп. Така ситуація не може нас задовольняти. Вона не сприяє Єдності АА в Регіоні, не дає повноцінного Одужання кожному окремо взятому алкоголіку, не дозволяє групам ефективно виконувати Служіння з метою виконання головного і єдиного нашого завдання – донесення нашого послання до тих алкоголіків, хто ще страждає.

За попередні роки в регіоні розбудована чітка структура АА: щороку збирається робоча Конференція Служб АА, в період між Конференціями її функцію виконує Рада, створені та функціонують комітети Конференції – організаційний, інформаційний, фінансовий, літературний. Структура перевірена часом і доказала свою ефективність в організації заходів АА з метою донесення нашого послання та обміну досвідом.

За звітний період в Регіоні створені та функціонують цільові служби: редколегія регіонального інформаційного вісника «Соняшник»; служба регіонального бібліотекаря; служба регіонального сайту – aa.kyiv.ua. За невеликий проміжок часу всі служби доказали свою необхідність і функціонують належним чином. Як зараз працюють комітети та служби. Комітети відчувають постійну потребу у людях, які готові до безкорисливого служіння не тільки на своїй групі, але для розвитку Регіону. Людей бракує. Як тимчасовий вихід із ситуації було вирішено об’єднати зусилля тих небагатьох членів організаційного та інформаційного комітетів за підтримки фінансового комітету для організації і проведення усіх заходів АА. Це дало позитивний результат на певний період часу. В даний час і на найближчу перспективу потрібно надати можливість кожному комітету окремо виконувати свою функцію, тому необхідно забезпечити їх склад представниками груп. Це комітети – організаційний і інформаційний. Стабільно та ефективно працює фінансовий комітет. За звітний період мусимо визнати бездіяльність літературного комітету. Так склалось, тому потрібно за-ново організувати його роботу.

Попередня V Конференція відновила програму спонсорської співпраці Регіону АА Київ з Регіоном АА Катовіце. Наповнюємо програму дій співпраці регіонів конкретними спільними заходами. Представники обох регіонів обмінюються досвідом при проведення Семінарів та робочих Конференцій.

Більшість груп АА Регіону (23) знаходиться безпосередньо в м. Києві, а ще 6 у населених пунктах – м. Ірпінь, м. Бровари, м. Бориспіль, м. Біла Церква, м. Бородянка, м. Боярка.

За звітний період було створено три нові групи: «СлЕд» і «7.40» в Києві та група в м. Боярка. Адреси і час проведення зборів груп розміщені та періодично оновлюються на Київському регіональному та українському сайтах АА. Продовжує пра-цювати інформаційна лінія регіону АА Київ: (044) 384-22-09, електронна пошта Ради (kiev.aa.sovet@gmail.com).

В трьох групах регіону – Фенікс, Лівобережна та Либідь працюють свої інформаційні лінії, номери телефонів розміщені на сайтах. Члени АА регіону продовжують обслуговувати інформаційні стенди АА, яких більше 60 шт. і розташовані вони в лікувальних закладах, реабілітаційних центрах, дільничих від-ділках міліції, соцслужбах Києва, Борисполя, Броварів, Білої Церкви, Ірпеня, Бучі, Бородянки, Боярки. Ці стенди регулярно наповнюються інформаційними матеріалами: флаєрами «АА з першого погляду» і «Куди мені іти далі?», буклетами «Чи підходить Вам АА?», візитівками з телефоном гарячої лінії та візитівками зі списком груп АА в Регіоні. В даний час в наявності є стенди та роздаткові матеріали в достатній кількості, які можна розміщувати в лікувальних закладах.

Маємо можливість доносити наше послання, запрошуємо скористатися цією можливістю.