Чому нам потрібна Конференція

Рада регіону АА Київ
звертається до членів Товариства,
груп АА Київського регіону у зв’язку з проведенням
V Конференції Служб Регіону АА Київ

 

Дорогі АА-ці Києва і Київської області!

 10 квітня 2016 р. у Києві відбудеться V Конференція Служб Регіону АА Київ.
Це – найбільш значуща подія у житті Товариства АА на Київщині у цьому році.

І на початку хочемо звернути увагу нових членів АА на причини, з яких нам потрібна ця Конференція.
Покійний Бернард Б. Сміт, не-алкоголік, який у той час був головою … ради опікунів і одним з творців структури Конференції, блискуче відповів на це запитання у своєму вступному слові на Конференції 1954 року:

“Можливо, нам не потрібна Конференція з загального обслуговування АА для збереження нашої особистої тверезості. Але вона нам, дійсно, дуже потрібна, щоб забезпечити одужання алкоголіка, який все ще спотикається у сутінках всього-навсього одного
кварталу від цієї кімнати. Вона потрібна нам, щоб забезпечити одужання дитини, яка народилася сьогодні ввечері і є приреченою на алкоголізм.
Вона потрібна нам, щоб згідно Дванадцятого Кроку забезпечити постійний прихисток всім алкоголікам, які в наступні сторіччя зможуть знайти в АА те саме відродження, яке повернуло до життя нас самих.
Вона нам потрібна, тому що ми, як ніхто інший, свідомі того, до яких руйнівних наслідків призводить людське прагнення влади і престижу, якому ми ніколи не повинні дозволити проникнути в АА. Нам потрібна Конференція для того, щоб захистити АА від керування і в той же час позбавити його анархії; вона потрібна нам для того, щоб запобігти розвалу Товариства і в той же час зберегти його від надмірної централізації.
Нам потрібна Конференція для того, щоб Товариство Анонімних Алкоголіків і тільки Товариство Анонімних Алкоголіків могло бути єдиним хранителем його власних Дванадцяти Кроків, Дванадцяти Традицій і гарантом всього обслуговування АА.
Нам потрібна Конференція для того, щоб зміни всередині АА наступали тільки у відповідь на потреби і сподівання всього АА, а не будь якої меншості. Вона нам потрібна, щоб двері приміщень АА були завжди відкриті і всі люди з алкогольною проблемою мали змогу повсякчас приходити до цих приміщень з відкритою душею і відчувати гостинний прийом. Вона нам потрібна для забезпечення того, щоб Товариство Анонімних Алкоголіків ніколи не запитувало того, хто потребує нашої допомоги, якої він/вона раси, якими є його/її переконання або суспільний стан».

Саме тому ми закликаємо всіх вас поставитись з усією серйозністю до цього значного заходу, який в дійсності показує нашу Єдність у прагненні доносити послання АА.
На Конференції вирішуються всі головні питання життя і розвитку АА загалом по Регіону і вона покликана бути виразником колективної свідомості АА у Київському регіоні.

Перелік головних питань, які виносяться на розгляд Конференції:
– Звіт Голови Ради КР АА про виконану роботу за звітний період, про стан справ у Регіоні, про поточний момент
– Співзвіти Секретаря, Скарбника
– Звіти Комітетів Конференції (Організаційного, Інформаційного, Фінансового, Літературного), Служб Конференції (Служба сайту, Служба розповсюдження літератури) та їх плани роботи на період до VІ Конференції Служб Регіону АА Київ
– Обговорення програми спонсорських взаємовідносин з Регіоном Катовіце (Польща)
– Обговорення пропозицій груп Регіону по роботі офісу УЦО АА
– Вибори/підтвердження повноважень Голови, зам. Голови, Секретаря, Скарбника
– Вибори координатора регіональної служби – редколегії інформаційного вісника АА «Соняшник» (редактора)
– Затвердження регіональної служби розповсюдження літератури АА, вибори координатора служби і його замісника
– Вибори/підтвердження повноважень довіреної особи Регіону АА Київ в УРО і його замісника
– Вибори/підтвердження повноважень делегатів Конференції Служб Регіону АА Київ для роботи в комітетах Конференції по Обслуговуванню
– Обговорення та затвердження плану заходів Київського Регіону АА Київ на період 2016-2017рр.
– Затвердження дати проведення VІ Конференції Служб Регіону АА Київ. Затвердження девізу VІ Конференції
– Різне.

На Конференцію запрошуються представники груп АА Київського Регіону, які були вибрані на робочих зборах груп, що повинно бути зафіксовано в протоколі робочих зборів групи АА, а також дублери цих представників. Таким чином, від кожної групи АА повинно бути по два делегата, один «повноважний», який буде представляти групу в Раді КР АА, а другий – в ролі його «заступника» і для роботи в комітетах Конференції. Право голосу на Конференції мають обоє делегати.

Нагадуємо вимоги, що пред’являються до делегата Конференції:
Делегат Конференції від групи обирається на термін три роки із щорічним підтвердженням його повноважень.
Побажання до кандидатури делегата: поточний термін безперервної тверезості не менше 2-х років і досвід служіння на групі АА.
Заступник делегата обирається на тих самих підставах, що й основний делегат. Якщо основний делегат не має можливості прийняти участь у Конференції або в Раді КР АА, тоді його обов’язки виконує заступник.

 

З повагою, Рада КР АА.