Як зв’язатися з АА

У Сполучених Штатах і Канаді більшість малих і великих міст мають групи АА. В цих містах АА можна розшукати через місцевий телефонний довідник, газетну редакцію, чи поліцейську дільницю, або шляхом контакту з місцевими священнослужителями. У великих містах групи часто утримують місцеві офіси, де алкоголіки чи їх родини можуть готуватися до співбесіди чи госпіталізації. Ці, так звані інтергрупи можна знайти під назвою «АА» чи «Анонімні Алкоголіки» у телефонних довідниках.

В Нью-Йорку, США, знаходиться міжнародний службовий центр Анонімних Алкоголіків. Рада загального обслуговування АА (довірені служителі) управляє Офісом загального обслуговування АА, Всесвітньою службою АА і нашим щомісячним часописом «АА Ґрейпвайн».

Якщо ви не можете знайти АА у своїй місцевості, відвідайте наш Інтернет-сайт: www.aa.org; або на лист, відправлений Анонімним Алкоголікам за адресою: Вох 459, Grand Central Station, New York, NY, 10163, USA, буде дана швидка відповідь з цього світового центру, яка направить вас до найближчої групи АА. Якщо групи АА немає поблизу, то вас запросять продовжити листування, яке багато зробить для забезпечення вашої тверезості, незалежно від того, наскільки далеко ви є.

Якщо ви є родичем чи другом алкоголіка, який у даний час не виявляє жодного зацікавлення до АА, то пропонується написати до: Al-Anon Family Groups, Inc., 1600 Corporate Landing Parkway, Virginia Beach, VA 23456, USA.

Це світовий осередок для Сімейних груп Ал-Анон, які переважно складаються з жінок, чоловіків і друзів членів АА. Цей центр дасть вам координати найближчої сімейної групи і, за вашим бажанням, буде листуватися з вами відносно ваших особистих проблем.