XVІІІ Конференція по обслуговуванню АА в Україні.

14-15 травня 2016 року в м. Полтава відбулася
XVІІІ Конференція по обслуговуванню АА в Україні.

В Конференції взяли участь представники п’яти регіонів АА України:
– Західного.
– Волинського.
– Регіону АА «КИЇВ».
– Полтавського.
– Східноукраїнського.
– Два міжнародних делегата.
Крім того на запрошення АА в Україні, Конференцію відвідали члени Ради Загального Обслуговування АА Великої Британії: Чарльз та Найджел.

Були заслухані доповіді та пропозиції представників регіонів, голів Комітетів Конференції: Організаційного, Інформаційного, Фінансового, Літературного, координаторів Служби Сайту і Служби по донесенню нашого послання в місцях позбавлення волі, головного редактора журналу Джерело, звіти про участь в заходах світової спільноти АА – Міжнародних делегатів Української Конференції Михайла та Ігоря Н.

Також Конференція заслухала та затвердила звіт Голови правління ГО УЦО АА та звіт Голови УРО АА.

На Конференції були внесені остаточні правки до «Положення про Конференцію по обслуговуванню АА в Україні», згідно вимог чинного законодавства, також було доведено до відома делегатів, що процес юридичної перереєстрації Громадської Організації УЦО АА та внесення змін до статутних документів і керівного складу нашої організації – завершено.

Під час Конференції відбувалися наступні події:
Вибори нових членів та щорічне підтвердження дійсних членів УРО АА;
— Вибраний новий Голова УРО АА – представник Регіону АА «КИЇВ» – Василь П.
— Новим міжнародним делегатом на найближчі 4 роки був обраний – Юрій Т., представник Західного регіону, який має величезний досвід служіння в службах АА США та Канади;
— Новим членом УРО АА був обраний представник Полтавського Регіону – Сергій М.,
Підтверджені членами УРО АА:
— представник Волинського Регіону – Ігор В.;
— представник Західного Регіону – Володимир Т.;
— представник Регіону АА «КИЇВ» – Василь П.;
— представник Східноукраїнського Регіону – Віталій Д.

Потрібно зазначити, що до УРО АА, крім представників регіонів входить і міжнародний делегат Юрій Т.

Олександр Ш. (Регіон АА «КИЇВ») та Віталій Д. (Східноукраїнський регіон) доповіли про свою поїздку в якості делегатів на 44-у Конференцію по обслуговуванню АА у Польщі, яка проходила в м. Констанцин-Єзьорна у листопаді 2015р.

Наступного дня 10 травня проходила Конференція ГО УЦО АА ( Громадська організація «Український центр обслуговування АА»).
На Конференції були внесені та затверджені остаточні правки до Статуту ГО УЦО АА, а також проведені вибори нових членів та щорічне підтвердження дійсних членів Правління ГО УЦО АА .

Новими членами Правління ГО УЦО АА вибрані:
– Сергій Д. від Регіону АА «КИЇВ», член Фінансового Комітету Конференції;
– Сергій від Західного Регіону, член Літературного Комітету Конференції:
Також підтверджено членами правління:
– Віталія Д. від Східноукраїнського регіону;
– Володимира Т. від Західного регіону;
– Василя П. від Регіону АА «КИЇВ»;
– Михайла А. від Регіону АА «КИЇВ».
Конференція підтвердила повноваження Голові Правління ГО УЦО АА – представник Полтавського Регіону – Олена С.
Крім того, було повністю оновлено склад ревізійної комісії, до функцій якої входить: моніторинг та контроль за фінансово-господарчою діяльністю ГО УЦО АА.

Члени Ради Загального Обслуговування АА Великої Британії Чарльз та Найджел приймали активну участь у всіх заходах Конференції, доносили багатий досвід свого служіння, надавали допомогу у вирішенні спірних питань, відповідали на запитання. Але головна їх функція – спостереження за ходом проведення Конференції, за дотриманням духу і Традицій АА.

Після завершення Конференції вони визнали, що Конференція проходила досить динамічно, відзначили активну участь усіх делегатів, хороший результат роботи. Проте запевнили, що офіційна доповідь буде принципово чесною, складена на холодну голову і представлена для розгляду на Раду загального Обслуговування АА Великої Британії, а також на УРО АА. Чекаємо на принциповий і чесний погляд зі сторони.

Загалом, потрібно відзначити, що два дні роботи Конференції пройшли в атмосфері конструктивну, любові, взаємоповаги та толерантності.

Наступна 19-а Конференція відбудеться у травні 2017 р. у м. Львів.