VІІI Конференція Служб Регіону АА Київ.

Рада регіону АА Київ

звертається до членів Спільноти,

груп АА Київського регіону у зв’язку з проведенням

VІІI Конференції Служб Регіону АА Київ

 

Дорогі АА-ці Києва і Київської області!

Нагадуємо вам, що 14 квітня 2019 р. у Києві відбудеться VIII Конференція Служб Регіону АА Київ, за адресою: вул. Івана Кудрі, 38-Б (м. Дружби Народів). Це – найбільш значуща подія у житті Спільноти АА на Київщині у цьому році.

 

На початку хочемо звернути увагу нових членів АА на причини, з яких нам потрібна ця Конференція.

Покійний Бернард Б. Сміт, не-алкоголік, який у той час був головою … ради попечителів і одним з  творців  структури  Конференції, блискуче  відповів на це запитання у своєму вступному слові на Конференції 1954 року:


            «Можливо, нам не потрібна Конференція з загального обслуговування АА для збереження нашої особистої тверезості. Але вона нам, дійсно, дуже потрібна, щоб забезпечити одужання алкоголіка, який все ще спотикається у сутінках усього лише в одному кварталі від цієї кімнати. Вона потрібна нам, щоб забезпечити одужання дитини, яка народилася сьогодні ввечері і є приреченою на алкоголізм. Вона потрібна нам, щоб згідно Дванадцятому Кроку забезпечити постійний притулок усім алкоголікам, які у майбутні століття зможуть здобути в АА те ж саме відродження, яке повернуло до життя нас самих.

Вона нам потрібна тому, що ми, як ніхто інший, усвідомлюємо, до яких руйнівних наслідків призводить людський потяг до влади іпрестижу, якому ми ніколи не маємо дозволити проникнути в АА. Нам потрібна Конференція задля того, щоб огородити АА від управління і в той же час позбавити їх анархії; вона потрібна нам, щоб запобігти розвалу Спільноти і в той же час уберегти від надмірної централізації.

            Нам потрібна Конференція для того, щоб Спільнота Анонімних Алкоголіків і тільки Спільнота Анонімних Алкоголіків могла бути єдиним хранителем її власних Дванадцяти Кроків, Дванадцяти Традицій и гарантом усього обслуговування АА.

            Нам потрібна Конференція, щоб зміни всередині АА відбувалися тільки у відповідь на потреби і сподівання усього АА, а не якої-небудь меншості. Вона нам потрібна для того, щоб двері приміщень АА завжди були відкриті і усі люди з алкогольною проблемою могли в усі часи приходити до цих приміщень з відкритою душею і відчувати гостинний прийом. Вона нам потрібна для забезпечення того, щоб СпільнотаАнонімних Алкоголіків ніколи не питала того, хто потребує нашої допомоги, якої він/вона раси, які його/її переконання чи громадське становище».

 

Тому ми закликаємо усіх вас поставитися з усією серйозністю до цього значного заходу, який насправді показує нашу Єдність у прагненні нести послання АА. На Конференції вирішуються усі основні питання життя і розвитку АА в цілому по Регіону, і вона покликана бути виразником колективної свідомості АА у Київському регіоні.

Ми заслухаємо звіти і інформації усіх служб Регіону, обговоримо пропозиції служб і інші нагальні і важливі питання і пропозиції до діяльності АА у Регіоні, проведемо вибори/підтвердження до регіональних служб, а також кандидатів до Національної Служби АА в Україні.

 

На Конференцію запрошуються представники груп АА Київського регіону, обрані/підтверджені на робочих зборах груп, що має бути зафіксовано у протоколі робочих зборів групи (форма – у додатку), а також заступники (дублери) цих представників. Таким чином, від кожної групи АА, в ідеалі, має прибути по два делегати, один «повноважний», який буде представляти групу у Раді Регіону, а інший – у ролі його заступника («дублера») і для роботи у комітетах Конференції. Право голосу на Конференції мають обидва делегата.

 

Нагадуємо вимоги, які висуваються до делегату на Конференцію:

Делегат Конференції від групи вибирається на строк три роки з щорічним підтвердженням повноважень.

Побажання до кандидатури делегата: поточний термін безперервної тверезості не менше 2-х років і досвід служби в групі АА.

Заступник (дублер) делегата вибирається на тих же підставах, що і основний делегат. При неможливості участі в Конференції та / або в Раді КР АА основного делегата його обов’язки виконує заступник (дублер).

 

Як делегати готуються до Конференції

 

Кожен делегат мусить ретельно підготуватися до виконання своїх обов’язків, а саме:

(А) бути добре ознайомлений з основною літературою АА, такою як «Анонімні Алкоголіки», «Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій», «Дванадцять Концепцій Служіння і Керівництво по Служінню», в разі необхідності перечитати їх наново;

(Б) вивчити передбачуваний порядок денного Конференції в світлі розуміння принципів АА, і переконатися, що він (делегат) добре уявляє собі питання і проблеми, порушені в ньому;

(В) обговорити порядок денний Конференції у своїй групі і зі своїми друзями в АА, щоб прибути на Конференцію підготовленим, представляючи як думку групи АА в цілому, так і свої особисті погляди на обговорювані питання;

(Г) ознайомитися з основними Документами Конференції – Положенням про Конференцію Служб Регіону АА Київ (http://gso.aa.kiev.ua/polozhennya-pro-konferenciyu-sluzhb-regionu-aa-kiev/) та Керівництвом по Службам Регіону АА Київ (http://gso.aa.kiev.ua/kerivnictvo-po-sluzhbam-regionu-aa-kiev/), порядком роботи Конференції, її складом, при необхідності обговоривши ці питання з іншими делегатами, які знайомі з правилами Конференції;

(Д) відправитися на Конференцію з твердим переконанням, що основною метою його перебування там буде донесення нашого послання до ще страждаючих алкоголіків, а також допомога одужуючим алкоголікам зберегти свою тверезість.

 

Рада Київського Регіону АА з надією очікує належної активності, яка підтверджує нашу Єдність, від усіх членів АА Київщини. Ми з радістю і піднесенням зустрінемо делегатів від усіх груп, готових брати участь в Конференції.

 

ПРОГРАМА

 

зібрання VIII Конференції Служб Регіону АА Київ

14 квітня 2019 року

 

Ведучий Конференції – Олександр Б. (дублер Василь М.)

Координатор – Василь П., Київ

Номер з/п Період часу Діяльність Примітки
  09:00 – 09:30 Реєстрація учасників Конференції  
1 09:30 – 09:40 Відкриття Конференції.

Хвилина мовчання.

Молитва про душевний спокій.

Вітальне слово в.о. голови Ради Регіону

 
2 09:40 – 09:55 Повідомлення секретаріату про реєстрацію учасників. Вибори лічильної комісії  
3 09:55 – 10:20 Орієнтування по порядку проведення Конференції. Ротація представників

(і їх заступників) груп

Координатор
4 10:20 – 10:35 Звіт в.о. голови Ради Регіону про виконану роботу за минулий період і про стан справ у Регіоні  
5 10:35 – 11:00 Со-звіти: в.о. секретаря, скарбника Регіону  
  11:00 – 11:20 Чай, кава  
6 11:20 – 11:55 Звіти комітетів Конференції (Організаційного, Інформаційного, Фінансового, Літературного, служби несення послання у МПВ, служби регіонального сайту АА, служби розповсюдження літератури, служби «Соняшника»)  
7 11:55 – 12:30 Звіт представника Київського регіону в УРО АА.

Звіти делегатів до комітетів Конференції з Обслуговування АА в Україні

 
  12:30 – 12:50 Чай, кава  
8 12:50 – 13:00 Підтвердження/вибори відповідального за службу редколегії інформаційного листка Київського регіону «Соняшник»  
9 13:00 – 13:10 Підтвердження/вибори відповідального за службу бібліотекаря (розповсюдження літератури) регіону  
10 13:10 – 13:20 Підтвердження/вибори відповідального за службу сайту Київського регіону  
11 13:20 – 13:30 Підтвердження/вибори координатора служби несення послання у МПВ і його замісника (дублера)  
12 13:30 – 14:00 Зібрання комітетів Конференції. Вибори/підтвердження повноважень у кожному комітеті голови, секретаря комітету (по можливості – і зам. голови комітету)  
  14:00 – 15:00 Чай, кава, бутерброди Обід
13 14:30 – 15:00 Зібрання Ради Регіону. Вибори/підтвердження повноважень голови, зам. голови, секретаря, скарбника регіону АА Київ Під час обіду
14 15:00 – 15:40 Вибори/підтвердження повноважень делегатів до комітетів і служб Конференції з Обслуговування АА в Україні 4 делегати, служба донесення послання у МПВ, кожна кандидатура розглядається окремо
15 15:40 – 15:50 Підтвердження/вибори представника регіону Київ в Українській Раді Обслуговування АА в Україні і його заступника  
16 15:50 – 16:30 Розгляд Програми Дій Київського Регіону АА на 2019/2020 роки  
  16:30 – 16:50 Чай, кава  
17 16:50 – 17:00 Затвердження Програми Дій Київського Регіону АА на 2019/2020 роки  
18 16:50 – 17:15 Затвердження дати проведення ІX Конференції Служб АА у Київському регіоні (пропонується неділя, 12 квітня 2020 р.) Затвердження девізу ІX Конференції. Різне  
19 17:15 – 18:00 Резервний час.

Закриття Конференції. Ділення враженнями.

Молитва про душевний спокій

 

 

 

Чекаємо на вас!

 

Similar Articles

«Донесення по... Дорогі друзі, брати та сестри! Українська Рада Обслуговування АА запрошує вас взяти участь і поділитися своїм досвідом на семінарі «Донесення послання АА», який відбудеться у суботу, 29
Семінар «Прог... Дорогі друзі, брати та сестри!   18-19 січня 2020 року Рада регіону АА “Київ” запрошує вас прийняти участь у семінарі   «Програма Одужання – 12 Кроків АА»
Група АА «Фен... Дорогі друзі.   Інформуємо вас про те, що група АА «Фенікс» змінила дні проведення своїх зібрань: Назва: Фенікс Адреса: Метро «Кловська», Печерський узвіз, 19. Навігація День тижня:
Новий відеосю... Друзі, раді повідомити вам, що у Товариства АА в Україні з’явився свій канал на ютубі: www.youtube/videos  
Cемінар за 12 т... Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в семінарі за 12 традиціями АА! Семінар відбудеться в суботу 16 листопада 2019 року, початок о 9:00! Місце проведення: м Чернігів, вул.
Семінар «Про... ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ   Дорогі друзі, брати та сестри!   23 – 24 березня 2019 року   Рада Київського Регіону АА та Спільнота АА у
Запрошуємо вз... ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ   Дорогі друзі, брати та сестри! АА у м. Дніпро запрошують вас прийняти участь у семінарі «Програма Служіння – 12 Концепцій АА»
На групі АА ASA ... Дорогі друзі.   На групі АА ASA додалися ще одні збори – по середах, початок о 19:00.   Назва: A Spiritual Awakening Адреса: Метро “Шулявська”, вул. Довженко,
Група АА «Сві... Дорогі друзі. Група АА «Світанок» змінила день проведення своїх зібрань. Тепер група збирається по п’ятницях. Назва: Світанок Адреса: Місто Прилуки, вулиця Київська, 78. Навігація День тижня: Час:
Група АА «Сап... Дорогі друзі.   Інформуємо вас про те, що група АА «Сапфір» змінила дні проведення своїх зібрань:   Назва: Сапфір Адреса: Метро “Позняки”, вулиця Олени Пчілки, 3-Б. Навігація