VІ Конференція Служб Регіону АА Київ

Найбільш значуща подія в житті Спільноти АА на Київщині у цьому році відбулася 15 квітня у м. Києві – це VІ Конференція Служб Регіону АА Київ. Повертаючись до цієї події, нам усім слід згадати слова Бер-нарда Б. Сміта, неалкоголіка, який у 1954 році був головою ради опікунів і одним із творців структури Конференції, і який, серед іншого, сказав для чого нам потрібна Конференція: вона потрібна нам, тому що ми, як ніхто інший, свідомі того, до яких руйнівних наслідків призводить людське прагнення влади і престижу, якому ми ніколи не повинні дозволити проникнути в АА, а ще вона потрібна нам для того, щоб захистити АА від керівництва і в той же час позбавити її анархії, вона потрібна нам також для того, щоб запобігти розвалу Співдружності, і головне вона нам потрібна, щоб двері приміщень АА були завжди відкриті і всі люди з алкогольною проблемою мали змогу повсякчас приходити до цих приміщень з відкритою душею і відчувати гостинний прийом.

Події, що відбувалися в регіоні АА Київ протягом останніх місяців і завершилися під час засідання Конференції підтвердили слова Бернарда Б. Сміта, які були сказані 63 роки тому. Ми спостерігали непереборну жадобу влади і престижу, нехтування традиціями і принципами АА, прагнення до нерозділеної влади. Саме Конференція виступила гарантом нашої єдності, наших традицій та принципів і свідченням цього є рішення VІ Конференція Служб Регіону АА Київ. Конференція, як виразник колективної свідомості у регіоні, не дозволила проникнути в АА непохитному прагненню влади і престижу, захистила АА від недбалого керівництва і запобігла розвалу Співдружності.

Загалом, Конференція Служб Регіону, виконала свою функцію – підтвердила повноваження чинних представників груп і затвердила новообраних представників груп і, таким чином, обрала оновлену Раду Регіону АА Київ.

Конференція підтвердила повноваження: координатора редколегії інформаційного вісника АА «Соняшник», координатора служби розповсюдження літератури АА, координатора регіонального сайту, довіреної особи Регіону в УРО АА, делегатів для роботи в фінансовому та організаційному комітетах УКО АА.

Конференція затвердила: делегатів для роботи в інфор-маційному та літературному комітетах УКО АА, службу донесення послання у МПВ і координатора та заступника координатора служби, службу координатора зв’язків з регіоном Катовіце. Конференція затвердила план заходів Регіону АА Київ на 2017-18рр.

В даний час до складу Конференції регіону АА Київ входять наступні комітети і служби:
Організаційний комітет:
1. Олексій, гр. «Либідь», заст. ПГ
2. Віталій, гр. «Боярка», заст. ПГ
3. Сергій Б., гр. «Боярка», ПГ
4. Наталія, гр. «Друг», ПГ
5. Сергій С., гр. «Лівобережна», ПГ
6. Василь П., гр. «Либідь», представник регіону Київ в УРО АА
7. Ольга Н., гр. «Фенікс», делегат від регіону Київ до ОК УКО АА
Інформаційний комітет:
1. Юрій У., гр. «Житомирська», заст. ПГ
Фінансовий комітет:
1. Ніна К., гр. «Либідь», ПГ
2. Сергій Д., гр. «Фенікс», ПГ
Літературний комітет:
1. Лілія М., гр. «Сапфір», ПГ
Служба інформаційного вісника «Соняшник»:
1. Дмитро Д, гр. «Либідь»
Служба бібліотеки регіону:
1. Ярослав Г., гр. «Житомирська», координатор
2. Володимир С., гр. «Альтернатива», ПГ, заст. координатора
Служба сайту:
1. Володимир Ш., гр. «Сапфір», координатор
2. Ігор Я., гр. «Альтернатива», заст. ПГ
Служба донесення послання у МПВ:
1. Дмитро М., гр. «Фенікс», координатор
2. Роман А., гр. «Бровари», ПГ, заст. координатора
Служба координатора зв’язків з регіоном Катовіце:
1. Олександр Р., гр. «Альтернатива»
Голова ради регіону Київ:
Сергій Д., гр. «Фенікс», ПГ
Заст. голови ради регіону Київ:
Сергій С., гр. «Лівобережна», ПГ
Секретар регіону Київ:
Лілія М., гр. «Сапфір», ПГ
Скарбник регіону Київ:
Ніна К., гр. «Либідь», ПГ.

Рада Регіону АА Київ запрошує до активної участі у роботі комітетів Конференції, в першу чергу – інформаційного та літературного. Будемо щиро раді бачити на зібраннях комітетів і ради регіону представників груп АА, які не приймали участі в роботі Конференції, але виявлять бажання приєднатися до нас у справі донесення нашого послання до тих алкоголіків, котрі ще страждають.