Структура КРРО АА.

Що таке Київська Регіональна Рада Обслуговування АА:

Рада Регіону є невід’ємною складовою частиною Конференції Служб Регіону. Вона відповідає за діяльність Служб Регіону в період часу між Конференціями Служб Регіону:

1. Реалізує рекомендації Конференції Служб Регіону.

2. Відповідальна за розповсюдження літератури в Регіоні.

3. Здійснює нагляд та відповідає за фінансову діяльність Регіону.

4. Відповідає за видавництво регіонального списку адрес груп АА.

5. Може призначати цільові служби.

6. Відповідає за контакти з організаціями й установами поза АА, та зі ЗМІ.

7. Відповідає за організацію інформаційних зустрічей АА на території Регіону АА «Київ» та зустрічей під патронатом Регіону.

8. Підтримує контакти та співпрацює з іншими Регіонами.

9. Відповідає за організацію та перебіг Конференції Служб Регіону.

10. Вибирає зі свого складу голову Ради Регіону, заступника голови, секретаря та скарбника Ради Регіону, направляє довірених осіб на роботу в окремих Комітетах.

11. Зібрання Ради Регіону відбуваються раз у місяць або частіше, якщо в цьому є потреба.

12. Складає інформацію про реалізацію своєї служби між Конференціями та представляє Конференції Служб Регіону опрацьовані разом з відповідними Комітетами Регіону рекомендації.

13. Пропонується, щоб у зібраннях Ради Регіону брали участь члени служб груп (з дорадчим голосом, без права до голосування).

 

Комітети регіону:

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ – утворюється з: представників груп (по 1 особі з кожної групи); довіреної особи Ради Регіону, скерованої до роботи у Комітеті. Комітет займається сукупністю справ по організаційній роботі у Регіоні.

ЛІТЕРАТУРНИЙ – утворюється з: представників груп (по 1 особі з кожної групи); довіреної особи Ради Регіону, скерованої до роботи у Комітеті. Комітет займається сукупністю справ, пов’язаних із розподілом літератури АА та видавництвом регіонального бюлетеню та регіонального списку адрес груп АА.

ФІНАНСОВИЙ – утворюється з: представників груп (по 1 особі з кожної групи); довіреної особи Ради Регіону, скерованої до роботи у Комітеті. Комітет займається сукупністю фінансових справ Регіону.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ – утворюється з: представників груп (по 1 особі з кожної групи); довіреної особи Ради Регіону, скерованої до роботи у Комітеті. Комітет займається сукупністю справ, пов’язаних із інформуванням суспільства, ЗМІ та співпрацею з організаціями поза АА.