Структура конференції регіону АА Київ

До складу Конференції Регіону АА КИЇВ входять комітети: Організаційний, Інформаційний, Літературний, Фінансовий. Також функціонують цільові служби: служба регіонального сайту, служба бібліотекаря та редколегія нашого вісника.

Останнім часом склалася добра традиція проводити спільні зібрання Організаційного та Інформаційного комітетів для вирішення нагальних питань життєдіяльності нашого Регіону. З одного боку це обумовлено тим, що питання, якими займаються обидва комітети, часто переплітаються і вимагають уваги в плані, як організації заходів, що проводяться, так і проінформованості про них в середині спільноти та поза її межами. З другої сторони – обидва комітети налічують обмежену кількість активних членів і тільки спільними зусиллями ми можемо організовувати та проводити наші заходи.

Результатом такої співпраці обох комітетів були проведені: 13 липня – Семінар «Група АА…де все починалось», 29 вересня – Інформаційна зустріч з професіоналами. Семінар проводився, в першу чергу, для тих членів спільноти АА, хто займається служінням на групах, в Комітетах Конференції, в Раді Обслуговування, тощо. На жаль, в Семінарі прийняла участь невелика кількість членів АА, але члени спільноти АА, хто був на цьому заході, були вражені його актуальністю і результативністю. Недаром на засіданні РО Регіону АА Київ було прийнято рішення про повторне проведення такого Семінару грудні цього року.

Інформаційна зустріч з професіоналами традиційно пройшла з відвертим ігноруванням її професіоналами наркологічного профілю. На зустріч були запрошені усі провідні та головні спеціалісти Києва у цій галузі – наркологи, психіатри, керівники міського департаменту здоров’я, працівники соціальної служби. На жаль, не всі з них найшли можливість відвідати цей захід, приурочений до Міжнародного Дня Серця.

Разом з тим, потрібно зазначити, що зустріч відбулася завдяки тим небагатьом професіоналам, хто був присутнім і активно брав участь у питаннях, що розглядалися, та членам Регіону АА Київ, зусиллями яких ця зустріч була організована. Як результат цієї зустрічі слід признати, що на організацію таких заходів потрібно приділяти більше уваги, а проводити їх необхідно регулярно.

Хотілось також зазначити, що кінцева відповідальність за все, що відбувається в Регіоні АА Київ лежить на всіх групах АА, а не на Раді Обслуговування і тим більше не на окремих особистостях.

Саме тому, для успішного та ефективного проведення заходів АА треба кожному подумати, що власне я, або моя група зробила (чи не зробила) для цього.