СТРУКТУРА КОНФЕРЕНЦІЇ РЕГЇОНУ АА КИЇВ.

Чи потрібна нам структура обслуговування АА?

Я думаю: ТАК!

Нам потрібна Конференція для того, щоб Співдружність Анонімних Алкоголіків і тільки Співдружність Анонімних Алкоголіків могла бути єдиним хранителем її власних Дванадцяти Кроків, Дванадцяти Традицій і гарантом всього обслуговування АА. Крім того, тільки Конференція покликана бути виразником колективної свідомості АА у Регіоні АА КИЇВ.

Нам потрібна Рада Обслуговування Регіону АА КИЇВ, яка виконує функції Конференції протягом року і скеровує та координує діяльність Комітетів і Служб Конференції.

Нам потрібні Комітети Конференції для збереження нашої особистої тверезості, але вони ще більше потрібні, щоб забезпечити одужання алкоголіка,  який все ще страждає і блукає у сутінках, бо не знає, що вихід є і допомога поруч.

Нам потрібні представники груп, які приймають активну участь на постійній основі у роботі Комітетів і Служб Конференції та своїм безкорисливим служінням стверджують нашу єдність. Однак, приступаючи до служіння, кожен кандидат, повинен бути свідомим того, що в першу чергу  він приймає на себе частину відповідальності за стан справ у нашій Співдружності.

А прийнявши цю ношу, нести її з радістю, як привілей, усвідомлюючи що це щаслива можливість служити на загальне благо.

Співдружність АА втрачає рівно стільки, наскільки наші довірені служителі не справляються зі своїми обов’язками і набуває рівно стільки, наскільки вони досягнуть успіху у виконанні своїх зобов’язань.