Статті в ЗМІ

Газета “Saturday Evening Post”

Стаття нагадує історію розвитку АА за відносно короткий проміжок часу.

У 1941 році 2 000 чоловіків та жінок успішно проходили програму АА. Сьогодні їх кількість перевищує 2 000 000, також більш ніж 6 000 груп систематично проводять зустрічі у 180 країнах.
Читати далі …


“Донецький прес-клуб”

Три головних слова АА – «Ми тобі допоможемо!».

Товариство Анонімних Алкоголіків Києва розпочало 32-й рік «якісної тверезості». Близько трьох сотень чоловіків та жінок взяли участь у Святковому форумі…
Читати далі …


Газета “Вечірній Київ”

Один день у товаристві Анонімних Алкоголіків.

На зустріч з нагоди 28-річчя «АА» у Києві зібралися вчорашні й позавчорашні алкоголіки. Одне одного називають лише по імені.
Читати далі …


Газета “Україна Молода”

Пити чи Жити?

В Україні проживає майже 7 мільйонів алкоголіків, третина з них — жінки, і їх кількість зростає. З пияцтвом не можна зав’язати, доклавши зусиль волі.
Читати далі …


Газета “РепортеР”

Алкоголіки лікуються самі.

Того вечора нас було семеро. Крім мене, ще Анатолій, Віктор, Ігор, Микола, Василь і Тарас. Наймолодшому – трохи за тридцять, найстаршому –  60.
Читати далі …


Газета “Новий час”

Або йду бухати, або на збори.

Три історії українців, які кинули пити завдяки Анонімним Алкоголікам. Репортер НЧ поговорила з трьома жителями Києва і Київської області, які в різний час повністю кинули вживати спиртне.
Читати далі …


Газета “День”

«Дванадцять кроків» назустріч собі.

Легенди, міфи, казки, пісні зберегли в собі ще з давніх часів згадки про алкоголь. У вавилонському епосі говориться, що винний виноград було подаровано землі, як пам’ять про грішних богів.
Читати далі …


Газета “ФАКТИ”

По утрам я жутко на себя злился, обещал бросить пить, а вечером…

Избавиться от алкогольной зависимости мужчине, который тридцать (!) лет страдал этим недугом, помогло сообщество Анонимных Алкоголиков.
Читати далі …


Газета “GOROD”

Как бросить пить?

30 июня состоялся торжественный форум, посвященный движению Анонимных Алкоголиков в городе Чернигов.
Читати далі …


Газета “СЕГОДНЯ”

Чем живут украинские анонимные алкоголики?

Отвлекаются марками и пишут журнал, распространяют литературу и объявления, чтобы помогать по-максимуму другим пьющим людям.
Читати далі …


Газета “Рівне Вечірнє”

На з’їзді — анонімні алкоголіки

Ці люди, які відмовились від вживання спиртних напоїв, провели з’їзд членів організації «Анонімні Алкоголіки». У Рівному така організація існує два роки.
Читати далі …


Газета “ВолиньPost”

Я прийшов у туфлях на картонній основі, куплених мені на похорон.

День, коли вони визнали себе алкоголіками, більшість вважає другим Днем народження, тоді, відмовившись від спиртного, вони почали нове життя…
Читати далі …


Газета “The Epoch Times”

АА – вільна громада людей.

Коли сім’я стає залежною від цієї хвороби, коли сам пияка та оточуючі вже у відчаї, звільнилися від алкоголізму здається неймовірним, але це реальний спосіб взаємної допомоги.
Читати далі …