Пост про алкоголь

Або ЯК мені вдається залишатися тверезою більше 3-х років.

Не думати про алкоголь, не хотіти “розслабитися”, “зняти стрес” або “напитися щоб забутися” 🙃🙂

Дуже часто наше бажання і тверде рішення, прийняте з ранку “сьогодні я не буду пити” стикається з суворою дійсністю сірого буденного трудового дня, повного стресу і розчарування …. Шеф – козел, був не в настрої, зірвався на мене, кращого працівника року ; діти знову начудили, погано вчаться, всі нерви вимотали, засранці малолітні; погода так і “шепче” випити щось гарячливе; короновірус скоро нас всіх вб’є; не вб’є корона – так зруйнована економіка країни призведе до голодної смерті ….. І в підсумку: “деньочок – повне гівно … і єдине, що може мене врятувати від нервового припадку – 🥃🥂🍻🍺🍹🍸 … . і ось і усе … Всі ранкові обіцянки самому собі, що я веду здоровий спосіб життя, що роблю паузу мінімум на тиждень, 30 днів, до Нового Року – летять до біса … Коротше – не сьогодні …. сьогодні мені терміново потрібні ліки від стресу, сьогодні день жахливий, ось сьогодні мені треба заспокоїтися, а ЗАВТРА день буде обов’язково краще і ось ЗАВТРА я точно не буду пити …. а ЗАВТРА день народження у найкращої подруги, у дітей іспити, випускні, шеф взагалі у припадку, економіка ні до біса, корона бушує ще більше, і врешті-решт знову улюблене свято скасування кріпосного права …. і ось ти дивишся, що це довбане ЗАВТРА ніяк не настає …. СЬОГОДНІ як було гівном, так і залишається , а ЗАВТРА не покращується … тижнями … роками ….

Мій рецепт досить простий.

1) У мене немає ЗАВТРА … у мене тільки СЬОГОДНІ. Я не кажу, що віднині не питиму Я ЗАВТРА, все життя, тиждень, до 2023,24,25 року. Я не п’ю 1 день і цей день СЬОГОДНІ. Я не п’ю тільки СЬОГОДНІ.

2) Я стежу за своєю духовною, психоемоційної формою. Точно також як і за фізичної. Я тренуюся щодня. Тренування для м’язів і для мозку і душі. Щоб СЬОГОДНІ у мене був найкращий день.
конкретизую:

• Прокидаюся і ВІДРАЗУ дякую Богові. За те що прокинулася, я і моя сім’я (адже не всі в світі сьогодні прокинулися і у мене вже є привід для радості та вдячності). І так кажу подумки 3-5 подяк. Молюся і налаштовуюся на найкращий день в моєму житті.

• Йога кожен день обов’язково

• Медитація

• Книги. Кожен день. Про духовне, про душу, про самопізнання, саморозвитку, про Бога, всесвіту. У мої улюблені:

1. Антарова “Два життя”

2. Лі Керролл “Майкл Томас і 7 ангелів”

3. Толле “Сила справжнього зараз”

4. Г. Гессе “Сітхартха”

5. Т.Морозова “Беручи життя”

• Баня по неділях з тверезими однодумцями.

• Прогулянки у лісі, парку з зупинками на метеликів, пташок, краси природи. І подяки, що все це можу бачити

• Намагаюся ні хвилини свого життя не витрачати на осуд, образу. Чи не задаватися питаннями: “ЧОМУ хтось там так вчинив. Так як він / вона сміли. ЧОМУ політика, екологія, економіка така.” Питання один: “ЧОМУ я так реагую. ЧОМУ це мене дратує. Який МІЙ і тільки мій дефект характеру заважає мені прийняти все як є ?! Дебільні питання, дивні люди, поведінка галасливих дітей, нервові продавці, раздратовані вчителя, неадекватні водії більше мене не дратують. Вони такі, які є. Не моя справа їх засуджувати. Я мету свою сторону вулиці, спостерігаючи за своїми думками і реакціями.

• Якщо я перебуваю в стані роздратування, образи і злоби – я йду робити добру справу. Мию під’їзд, збираю недопалки, годую бездомних котів. Молюся і дзвоню однодумцям. Ми розбираємо ситуацію з точки зору “де була моя помилка”. Роздратування швидко покидає мене і я знову живу найкращий день.

• Увечері перед сном я дякую Богові за прожитий чудовий день.
І по такій схемі більше трьох щасливих років. Запорука щасливої трезвості- хороша духовна форма. Геть злоби, образи, роздратування, засудження. А свята і веселощі? – Мені і без алкоголю зашибісь як весело і святково! Мені не потрібен допінг, змінена свідомість, щоб радіти і насолоджуватися життям! Я полюбила проживати і смуток і радість і втіху і печаль- УСВІДОМЛЕНО.

Поки у мене все. Всім світу і душевного спокою ❤😍