Події в АА України та світі жовтень-грудень 2016р

 

23-27 жовтня 2016 року – XXIV Всесвітнє Зібрання Служб

24-е Всесвітнє Зібрання Служб АА (WSM) відбулося 23-27 жовтня 2016 року, в містечку Рай Брук, Нью-Йорк, за участі 63 делегатів 40 країн і зон з усього світу, у тому числі і з України. AA зараз присутнє в більш ніж 180 країнах, налічує близько 117 000 груп і понад два мільйони членів. По усьому світу діє 61 офіс з загального обслуговування, у тому числі офіс у Нью-Йорку.

Перше Всесвітнє Зібрання Служб відбулося в Нью-Йорку в 1969 році, і з тих пір місце проведення Зібрання чергувалося, кожні два роки, між Нью-Йорком, США, і якоюсь іншою країною. WSM збирає разом представників з офісів і рад обслуговування з усієї земної кулі, щоб обговорити спільні проблеми і поділитися загальними рішеннями і здобутками, щоб допомогти нести послання Анонімних Алкоголіків усюди, де це необхідно. Темою 24-го Всесвітнього Зібрання Служб була «Один Світ, Одне АА, Одна Мова Серця». Останнє словосполучення посилається на віру Білла У. про те, що АА-ські «канали контакту завжди заряджаються мовою серця». Білл мав переконання, що одного дня число членів АА на інших континентах перевищить таку чисельність у США і Канаді, і Всесвітнє Зібрання Служб є доказом того, що Спільнота продовжує процвітати і рости там, де потреба в одужанні існує.

З матеріалів «About AA…», Осінь 2016,

Переклав Михайло А.

 


 

5-6 листопада 2016 року – Форум, присвячений 23-ій річниці створення групи АА «Ти не один» в м. Житомир.

 


 

11-13 листопада 2016 року – XLV Конференція Національних Служб АА у Польщі

Кожен рік, починаючи з 1970-х, восени, як правило, в листопаді, збирається Конференція Національних Служб (KSK) АА у Польщі, метою якої є донесення Послання АА алкоголіку, який ще страждає.

Участь у ній приймають представники кожного з 14 регіонів АА (країна поділена на 13 регіонів, і також усі польські групи за межами країни об’єднані у чотирнадцятий регіон) – до 5 осіб з каждого регіону, співробітники офісу АА у Варшаві, редактор всепольского журналу АА «Здруй», координатори окремих служб, а також довірені особи класу «А», тобто неалкоголіки-друзі АА, які несуть вістку про нашу Спільноту до широкої громадськості. Досить багато іноземних гостей приймають участь у Конференції в якості спостерігачів.  Разом це складає біля 100 осіб.

У співпраці зі Спільнотою АА з Великої Британії польське АА запрошує по два делегата з країн Східної Європи. Під час Конференції проводяться декілька міжнародних робочих зустріч, які є форумами обміну досвідом на тему створення і розбудови структур обслуговування, видання та друку літератури АА, та на інші важливі для АА теми. Також ці зустрічі служать для того, щоб заохотити країни, які ще цього не почали робити, приймати постійну участь у Європейському та Світовому Зібраннях Служб АА.

Цього року 11-13 листопада відбудеться 45-а Конференція Національних Служб АА у Польщі. Місто проведення – невеличке курортне містечко Констанцін-Єзьорна біля Варшави. Головною темою Конференції буде «Тримаймо це в простоті».

Від України приймати участь у цьому заході будуть два делегати – з Києва та Львова. Побажаємо їм успіхів та плідної праці під час Конференції, і будемо чекати їх з досвідом та інформацією з АА у Польщі та інших країнах.

 


 

10-11 грудня 2016 року – святковий Форум у м. Івано-Франківськ.

 


 

17-18 грудня 2016 року – святковий Форум у м. Миколаїв.