Передмова до третього видання

До березня 1976 року, коли це видання було подане до друку, загальне число членів Анонімних Алкоголіків у світі становило приблизно понад 1 000 000, і було майже 28 000 груп, які збиралися в понад 90 країнах.

Опитування груп у Сполучених Штатах і Канаді показує, що АА доносить звістку не тільки до щораз більшої кількості людей, але також і до більш широкого кола. Жінки тепер становлять понад четверту частину членів; серед нових членів ця пропорція досягає третини. З тих, хто були опитані, 7% членів АА ще не досягли 30-річного віку, серед них багато підлітків. Виявляється, що основні принципи програми АА є дієвими для людей з багатьма різними способами життя, так само, як ця програма принесла одужання людям багатьох різних національностей. Дванадцять Кроків, які підсумовують програму, можна називати «los Doce Pasos» в одній країні, «les Douze Etapes» — в іншій, але вони окреслюють точно той самий шлях до одужання, який був прокладений найпершими членами Анонімних Алкоголіків.

Незважаючи на велике зростання і розмах нашого Товариства, по своїй суті воно залишається простим і особистим. Кожного дня, десь у світі, одужання починається коли один алкоголік говорить з іншим алкоголіком, ділячись своїми досвідом, силою і надією.