Таблетка чи медаль?

У розмові із моїм спонсором я розповідав про своє життя та відчуття, страхи, переживання та невдачі. Навіть те, що моя першочергова мета приходу в АА, – це бажання навчитися пити як усі.

І коли ми в черговий раз зустрілися, він мені подарував ось таку таблетку. Саме таблетку а не медаль, із такими словами.
“- Це універсальна таблетка, носи її при собі. Вона багатьох врятувала і тебе врятує. Вона має чудовий ефект збереження тверезості.
Коли відчуєш себе пригніченим, у голові погані думки і тобі захочеться випити, – поклади її під язик.  Як тільки вона розсмокчеться – можеш пити!”

Вже стало традиційно на Ювілярам дарують ось такі жетони.(анг.-coin)  Хтось називає це медаль – мабуть від слова медальйон. Але медаль – це є відзнака – нагорода. Часом виникають різні думки та твердження з цього приводу. Особисто для мене це не нагорода – Це універсальна лікуюча таблетка ! Вона має чудовий ефект збереження тверезості.

P.S. У складні часи своїх початків в АА – я реально тричі тримав її під язиком… – і як результат залишився тверезим. Для мене – це пам’ятна таблетка а не нагорода.

Тарас алкоголік
д.т. 23.10.1994р.