Група АА “Лівобережка”

Назва:

Лівобережка

Адреса:

Метро “Дарниця”, бульвар Перова, 1-Б. Навігація

День тижня:

Час:

Щодня, початок о 18:00

Примітка:

Римокатолицький монастир, вхід у ліве крило, по сходам.

Контакти:

+38 (099) 782-30-31, +38 (093) 556-64-77, +38 (097) 058-40-10
e-mail: aa.levobereg@gmail.com    www.aa-levoberezhka.kiev.ua

Першу групу АА на лівому березі Києва було створено у 1998р. Спочатку збори проходили на території водолікарні по вул. Попудренка, 34, потім на бульварі Перова, 56, а з 2016 року – за нинішньою адресою, на бульварі Перова 1б

Збори проходять у півторагодинному форматі: перші 15 хвилин відводяться на радісне і «не дуже», потім зачитуються «Щоденні роздуми» та кілька абзаців з книг «Анонімні Алкоголіки», «12 Кроків та 12 Традицій» або «Жити Тверезими», та обирається відповідна тема зборів. Велика увага на групі приділяється роботі «по кроках» за Програмою 12 Кроків АА. Два рази на місяць у першу і третю неділю місяця проходять спікерські зібрання, на які зазвичай запрошуються спікери з інших груп Регіону. Трапляється, що виступають і іноземні гості.

Група постійно експериментує та «бореться» з одноманітністю проведення зібрань, окремі зібрання присвячуються вивченню 12 Традицій АА. У визначені дні члени групи відповідають за донесення ідей в наркологіях, відділеннях социотерапії та реабілітаційних центрах Києва та області.

З метою розширення функціоналу, в останній час були створені нові форми їх проведення – жіноча група та група медитації. Багато уваги приділяється розвитку сайту групи.

На групі прийнято весело та цікаво святкувати річницю створення «Лівобережки», Новий Рік та інші свята. На святкуванні народження групи, яке проходить в останню неділю листопада збирається багато гостей з Києва, інших міст України, зарубіжжя.

Справжньою «родзинкою» святкування є щорічний концерт, який готують учасники групи. Пісні під гітару, вірші, гуморески – все це викликає непідробне захоплення глядачів та нагороджується гучними оплесками. Закінчується концерт традиційною піснею про «Чарівне коло», яку підхоплюють всі присутні.

Шановні друзі, ласкаво просимо вас відвідати зібрання групи, щоб самим відчути атмосферу дружби та любові, яка панує у нас!