День

АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 50)

На Третьому кроці Багато з нас сказали нашому Творцеві, так, як ми розуміли Його:

«Боже, я віддаю себе Тобі – будуй мене і роби зі мною те, що Ти забажаєш. Звільни мене від рабства власного «я», щоб я міг краще виконувати Твою волю. Забери мої труднощі, щоб перемога над ними була свідченням Твоєї Могутності, Твоєї Любові і Твого Способу життя для тих, кому я буду допомагати. Нехай я завжди виконуватиму Твою волю!»
 
 
“Боже, Отче наш небесний. Навчи мене жити в рівновазі між моїми вадами характеру і принципами нААшої програми, так, щоб приносити користь людям, собі і служити Тобі, Господи.
Амінь”.
 
 
АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 66)

Чи готові ми зараз дозволити Богові позбавити нас усіх тих речей, які ми визнали небажаними?

Коли готові — ми говоримо приблизно так: «Мій Творець, я тепер готовий, щоб Ти прийняв мене в цілому, разом з тим, що в мені є доброго і поганого. Я молюся, щоб Ти тепер забрав від мене кожен дефект характеру, який перешкоджає мені бути корисним для Тебе і для моїх друзів. Даруй мені сили, коли я виходжу звідси, виконувати все те, що Ти забажаєш.
Амінь».
 
 
АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 66-67)

Ми ввійшли у світ Духа.
Наша наступна справа – зростати в розумінні і ефективності. Це не станеться за одну ніч. Воно повинно тривати все наше життя. Продовжуйте спостерігати за егоїзмом, нечесністю, образами і страхом. Коли вони проявляються, то ми одразу просимо Бога усунути їх. Ми негайно обговорюємо їх з кимось і швидко відшкодовуємо збитки, якщо ми когось скривдили. Тоді ми рішуче звертаємо думки до когось, кому ми можемо допомогти. Правило нашого життя — це любов і терпимість до інших.
 
 
АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 69)

Впродовж дня, коли ми схвильовані або з’являються сумніви, ми зупиняємося і просимо Бога вказати нам правильну думку чи дію. Ми постійно нагадуємо собі, що більше не керуємо виставою, смиренно кажучи собі багато разів кожного дня: “Нехай буде воля Твоя”. Тоді нам набагато менше загрожують хвилювання, страх, гнів, неспокій, жаль до себе чи нерозумні рішення. Ми стаємо більш ефективними. Ми не втомлюємося так легко, бо не спалюємо енергію нерозумно, як ми це робили, коли намагалися влаштувати життя на свій лад.

Воно діє — воно насправді діє.

Ми, алкоголіки — недисципліновані люди. Тому, ми дозволяємо Богові дисциплінувати нас у той простий спосіб, який ми щойно окреслили.
 
 
ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ …
ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я буду щасливим. Абрахам Лінкольн колись сказав: “Більшість людей щасливі настільки, наскільки самі собі дозволяють.”

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я примирюся з моїм сьогоденням, не намагаючись переробити все по-своєму і з миром в душі своїй прийму в цьому світі те, що пошле мені доля.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я постараюся зміцнити свій розум. Я буду вчитися. Я навчуся чомусь корисному. Я не буду лінуватися. Я прочитаю дещо, що вимагає зусилля, мислення і зосередження.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я щиро виконаю три завдання. Зроблю кому-небудь добро і намагатимусь, щоб про це ніхто не довідався, а якщо хтось довідається – це не буде рахуватися. Зроблю хоча б дві речі, які мені не хочеться робити, але я зроблю їх для тренування сили волі. Якщо мене хтось скривдить і мені буде прикро, я сьогодні не подам про це виду.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я буду привабливим. Постараюся виглядати якнайкраще, пристойно одягнуся, при розмові не буду підвищувати голос, буду ввічливим, не буду нічого і нікого засуджувати. Намагатимусь ні в чому не бачити недоліків і не буду нікого виправляти крім самого себе.

ТІЛЬКИ НА СЬОГОДНІ у мене складена програма. Я можливо не виконаю все, але я буду намагатися і буду боротися з двома ворогами: поспіхом і нерішучістю.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я заховаюся від усього світу на півгодини, щоб побути із собою наодинці і відпочити. У цей час я буду намагатися краще зрозуміти моє життя і що потрібно для його покращення.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я нічого не буду боятися і буду насолоджуватися тим, що прекрасне. І буду вірити, що все, що я даю світу, повернеться до мене.