День

Не робіть «проекту» з роботи по Кроках. Живіть просто, сьогодні будьте тою людиною, якою ви прагнете бути.

Намагайтесь допомагати іншим людям, і слідкуйте за тим, щоб не завдати нікому болю.

А коли зберетесь лягати спати, то візьміть книгу і прочитайте Дванадцять Кроків. Ви будете здивовані, коли виявите що весь день працювали по програмі.
Білл В.
 
Молитва 6-го кроку

Боже, Отче мій небесний.
Навчи мене жити в рівновазі між моїми вадами характеру і духовними принципами програми 12 Кроків, так, щоб служити Тобі, Господи, приносити користь людям і собі.
Амінь.

 
АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 60)

Дії по 7-у Кроку

Коли готові — ми говоримо приблизно так: «Мій Творець, я тепер готовий, щоб Ти прийняв мене в цілому, разом з тим, що в мені є доброго і поганого. Я молюся, щоб Ти тепер забрав від мене кожен дефект характеру, який перешкоджає мені бути корисним для Тебе і для моїх друзів. Даруй мені сили, коли я виходжу звідси, виконувати все те, що Ти забажаєш. Амінь».

Отже, ми завершили Сьомий Крок.

 

АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 66-67)

Дії по 10-у Кроку

Ми ввійшли у світ Духа.
Наша наступна справа – зростати в розумінні і ефективності. Це не станеться за одну ніч. Воно повинно тривати все наше життя. Продовжуйте спостерігати за егоїзмом, нечесністю, образами і страхом. Коли вони проявляються
– то ми одразу просимо Бога усунути їх.
– Ми негайно обговорюємо їх з кимось і
– відшкодовуємо збитки, якщо ми когось скривдили.
– Тоді ми рішуче звертаємо думки до когось, кому ми можемо допомогти.
Правило нашого життя — це любов і терпимість до інших.

 

АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 69)

Впродовж дня, коли ми схвильовані або з’являються сумніви, ми зупиняємося і просимо Бога вказати нам правильну думку чи дію.

Ми постійно нагадуємо собі, що більше не керуємо виставою, смиренно кажучи собі багато разів кожного дня: “Нехай буде воля Твоя”.

Тоді нам набагато менше загрожують хвилювання, страх, гнів, неспокій, жаль до себе чи нерозумні рішення. Ми стаємо більш ефективними. Ми не втомлюємося так легко, бо не спалюємо енергію нерозумно, як ми це робили, коли намагалися влаштувати життя на свій лад.

Воно діє — воно насправді діє.

Ми, алкоголіки — недисципліновані люди. Тому, ми дозволяємо Богові дисциплінувати нас у той простий спосіб, який ми щойно окреслили.

 
МОЛИТВА
Боже, навчи мене бути добрим, справедливим і ввічливим з тими людьми, яких я ненавиджу і даруй мені розсудливості з миром приймати їх слова та вчинки.

Виховуй в мені вміння стримувати себе під час спалахів люті та агресії, щоб не дати проявитися дефектам моєї душі і не наробити дурниць.

Зупини від прийняття рішень коли я в пориві люті, тому що в цьому стані я не здатен думати, говорити і діяти, прагнучи до яких би то не було розумних цілей.

Відведи мене від емоційних пасток у вигляді “надутого” вигляду і мовчазного презирства, бо це ніщо інше, як прояв неприборканої гордині і мстивості.

У моменти нападів самовихваляння або саможалю, нагадай мені про моє безсилля та про те, що я тверезий тільки сьогодні і то за Твоїм милосердям.

Все чого я домігся, на сьогоднішній день, це не мій успіх або упущення – а Твоя воля свята.