Зібрання АА для Початківців

Популярними у Нью Йорку є групи для Початківців(Новаків). Більш організовані групи АА один раз або й двічі у місяць проводять зібрання для Початківців. Це відкриті групи АА. Куди можуть вперше прийти молоді люди із своїми довіреними особами, брат, сестра, мати, батько, дідусь,  друг дитинства чи соціальний працівник…

Нерідко можна зустріти й молодих людей звільнених із місць позбавлення волі, і т.д.
Групи АА, які вирішили проводити зібрання для Початківців, обирають відповідальних секретарів та спікерів, а також виділяють кошти на роздаткові матеріали…
Зібрання для Початківців, – зазвичай це мінімум двоє осіб із досвідом виздоровлення у Програмі АА. Як правило один ведучий а другий спікер, які діляться своїм досвідом та акцентують на роз’ясненні перших трьох кроків Програми АА. Після присутні можуть висловлювалися згідно почутого по-колу, проводити аналогії або ж задавати запитання до спікера чи ведучого.
Хто присутній на таких Зібрання?
Такі зібрання рекомендуються після детоксу, тим, хто із різних причин відмовився або у черзі на реабілітацію. (Приміром восени минулого року у реабілітаційний центр South Beech – черга була 7 місяців!). Такі зібрання відвідують особи які чекають своєї черги на реабілітацію та обрали такий пізнавальний момент очікування, і немало тих хто за рекомендацією спонсора мають персональну програму “90 зібрань АА за 90 днів”. А також учасники корекційних програм, які скоїли якесь порушення у стані алкогольного сп’яніння  І після закінчення зібрання кілька осіб попрямували до ведучого із листами відвідування, щоб ведучі поставили відмітки присутності.
Новаків, хто взагалі вперше прийшов на групу АА вітають словом (новачок вітається називає своє ім’я – у відповідь запрошуємо/welcome) і спеціально приготовленими подарунками (фото). І жодних запитань типу “хоче перестати пити чи не хоче”, “має те приховане бажання чи ні”, просто вітають учасника на ім’я припустимо Джоні, – і “ось для тебе подарунок”… все. Без якогось додаткових коментарів та насідань.
(можливо це я потрапив на якісь не канонічні зібрання)

************************************************
Ще хочеться додати, що на зібраннях АА для Початківців а також на ювілейних Форумах я бачив листи-списки контактів. Де Новоприбулий за бажанням!, – може залишити свій номер телефону чи електронної пошти, а також від секретаря чи довіреної особи отримати контакти когось, хто може бути спонсором на перші 90 днів.

*************************************************
І щодо ювілейних форумів АА, так для новачка приділено окремий стіл із буклетами та дарують більші комплекти літератури АА. Це красиво оформлений в комплект наших інформаційних матеріалів, які звісно “хтось” оплатив (7 Традиція) а наділені довірою наші друзі, ці матеріали безкоштовно роздають\вручають.
Також на деяких Форумах у Початківців бейджик окремого кольору! Їх видно здалеку. І кожен може підійти, представитися, дати новоприбулому свій номер телефону…

PS:
Корекційна програма – призначається судом за дрібне хулігансьво чи дрібні злочини , які особа вчинила у стані алкогольного сп’яніння.
І замість в’язниці людині пропонується альтернативний варіант, а саме: –  участь у корекційній програмі…