Ранок

АНОНІМНІ АЛКОГОЛІКИ (стор. 68 – 69)
Прокинувшись, давайте подумаємо про наступні двадцять чотири години нашого життя. Ми розглядаємо наші плани на цей день. Перш ніж почати, ми просимо Бога спрямувати наше мислення, а особливо допомогти нам уникнути жалю до самого себе, нечесних чи своєкорисливих мотивів. За таких умов ми можемо впевнено користуватися нашими розумовими здібностями, бо, зрештою, Бог дав нам розум, щоб ним користуватися. Хід наших думок буде перенесений на значно вищий рівень, якщо наше мислення очищене від хибних мотивів.

Думаючи про свій день, ми можемо відчути нерішучість. Нам може бути важко визначити, який шлях обрати. Тоді ми просимо у Бога натхнення, інтуїтивної думки чи рішення. Ми розслаблюємося і не напружуємося. Ми не боремося. Спробувавши таку практику, ми часто дивуємося, як знаходяться правильні відповіді. Те, що зазвичай було передчуттям чи випадковим натхненням, поступово стає дієвою частиною розуму. Оскільки нам все ще бракує досвіду і ми недавно встановили свідомий контакт з Богом, то може статися, що в нас не завжди буде натхнення. Ми можемо заплатити за таку самовпевненість різними абсурдними діями та ідеями. Проте ми побачимо, що з часом наше мислення все більше і більше буде сповнене натхнення. Ми починаємо покладатися на нього.

Зазвичай, ми закінчуємо час медитації молитвою, якою просимо Бога показувати нам протягом дня, яким повинен бути наш наступний крок, і щоб нам було дано те, що потрібно для вирішення наших проблем. Особливо просимо звільнити нас від свавілля і уважно стежимо за тим, щоб нічого не просити тільки для себе. Однак, ми можемо просити для себе, якщо це допоможе іншим. Ми уважно слідкуємо, щоб ніколи не молитися за свої власні егоїстичні цілі. Багато хто з нас витратив чимало часу на це, але воно не працює. Ви можете легко зрозуміти, чому.

Якщо обставини вимагають, ми просимо дружин або друзів приєднатися до нас у ранковій медитації. Якщо ми належимо до релігії, яка вимагає певних ранкових ритуалів, ми також це виконуємо. Якщо ми не є членами релігійних організацій, то ми вибираємо і запам’ятовуємо кілька молитов, які підкреслюють принципи, які ми обговорювали. Також є багато корисних книжок. Рекомендації щодо них можна отримати у свого священика, пастора або рабина. Постарайтеся зрозуміти, в чому релігійні люди мають рацію. Скористайтеся тим, що вони пропонують.
 
 
Молитва 11 Кроку – ранок

Боже, направ мої думки по стопах Твоїх, відведи від користолюбства яке штовхає мене на ганебні вчинки і змушує жити в страху.

Звільни від жалю до себе, хибних мотивів, і даруй натхнення, щоб з’явилися інтуїтивні думки і рішення.

Смирення і спокою прошу. Будь зі мною у хвилини сумнівів, ревнощів, люті і підкажи слушне слово і дію.

Боже, нехай новий день відкриє яким повинен бути мій наступний крок, і даруй все те, що необхідно для вирішення проблем.

Звільни мене від свавілля і егоцентризму.
Навчи як розгледіти в кожній людині Твій образ;
В кожному випадку – Твій промисел;
В кожному дні – Твою безумовну любов до мене.

Дякую тобі Господи, що я сьогодні тверезий.

Я віддаю Тобі свій сьогоднішній день, керуй мною будь ласка. Молюся, щоб в повній вірі чекати всіх благ, які Ти підготував для мене сьогодні.

Боже, я виконаю волю Твою, дай мені сил для цього, а якщо помилюся, помилуй мене Господи.
Амінь.
 
 
Я з подякою молюся Господу за даровану мені можливість усвідомлювати, що я дитя Бога, свята душа в людській оболонці, і що моє основне завдання в цьому житті – пізнавати, приймати, любити і виховувати самого себе.

Приймаючи себе, я приймаю Божу волю.
Пізнаючи і люблячи себе, я пізнаю і люблю Бога.
Виховуючи себе – я дію по волі Божій.

Я молюся про бажання позбавитись егоїзму і смиренно приймаючи себе – славлю Бога.