Інвентаризація Регіону

Ми, члени АА, робимо інвентаризацію, як моральний обрахунок, під час проходження Четвертого Кроку. Група АА також, як це сказано у брошурі «Група АА … там, де все починається», періодично проводить збори по інвентаризації, де «…члени групи опрацьовують розуміння того, наскільки добре група виконує свою головну мету». У цій брошурі представлені 13 запитань, які «…можуть бути корисними для досягнення поінформованої групової свідомості».

Але так само інші складові Структури АА теж проводять свою інвента-ризацію. До вашої уваги пропонуються питання по інвентаризації Регіону 45 (Південний Нью-Джерсі) АА у США/Канаді, яка була проведена восени 2016 року. Ці питання були трохи відредаговані з огляду на відмінності у термінах та масштабах структур АА в Україні та США/Канаді.

Можливо, ми зможемо скористатися цим досвідом наших братів та сестер з Америки.

Питання по інвентаризації:

  1. Чи заохочує Регіон свою молодь до Загального Обслуговування? Чи робимо ми все, що тільки можемо, задля зростання нових лідерів у цьому середовищі? Які ще зусилля можна прикласти до цього?
  2. Чи надаємо ми новим членам «активу» групи достатньої підтримки, коли вони переходять до початку свого служіння? Як ми можемо допомогти їм бути більш ефективними у керуванні Представником по Загальному Обслуговуванню (ПЗО) у їхній групі?
  3. Чи повинні усі пропозиції щодо пунктів порядку денного робитися через комітет? Чи не забере це від кожного члена Спільноти його особисте Право на Участь?
  4. Чи мусить наш Регіон мати Літературний Комітет? Не для того, щоб продавати літературу, а щоб переглядати різноманітні брошури та інші публікації АА, з метою виробити можливі пропозиції до Конференції по Загальному Обслуговуванню щодо їх переробки або оновлення.
  5. Чи добре працює Регіон, щоб заохотити своїх членів приєднуватися до наших різноманітних комітетів? Чи пересічний член АА хоча б обізнаний щодо цих можливостей у служінні? Які пропозиції ви маєте, щоб допомогти збільшити участь (у служінні)?
  6. Наша література каже нам, що ПЗО «мабуть, найбільш важлива робота у АА». Чи дії нашого Регіону відображають те, що ми поді-ляємо це ставлення (до ПЗО)? Що ми ще більше маємо робити, щоб показати, як ми цінуємо тих, хто забезпечує зв’язок між нашими до-машніми групами та АА?
  7. Наша щорічна Конвенція (Форум) – це найбільше зібрання наших членів, яке ми маємо щороку. Чи не стала наша Регіональна Кон-венція меншою мірою Конвенцією «Загального Обслуговування» і більшою мірою Конвенцією «Громадської Події»? Чи не упускаємо ми можливість привабити нових членів до служіння за допомогою цієї події? Якщо так, то які зміни ми можемо зробити, щоб відновити баланс у цій події, зробити її уікендом Одужання, Спільноти ТА Служіння?
  8. Чи досягає паперова та онлайн-версія нашого інформаційного віс-ника кожного, кого ми хотіли б? Чи залишаємо ми деяких членів поза увагою? Як ми можемо допомогти УСІМ нашим членам бути поінформованими про регіональні події?
  9. Чи просуваються заходи та події нашого Регіону достатньо добре? Як ми можемо покращити це, щоб збільшити інтерес та відвідува-ність?
  10. Чи доречно дати право голосу Головам Інтергруп? Чи вони вже представлені через ПЗО своїх домашніх груп?
  11. Чи сприяє формат зібрань нашої Ради/Комітетів найкращому зв’язку з нашими групами? Які зміни у форматі могли б бути корисними?
  12. Чи мають минулі представники/делегати грати більш активну роль у регіоні? Яким чином нам найкраще скористатися їхнім досвідом?
  13. Під час останніх двох виборів у Регіоні була гнітюча відсутність інтересу/готовності/бажання серед наших членів зайняти будь-яку позицію служіння у Регіоні, іншу за Делегата або Голову. Це призвело до того, що люди служили неохоче і з низьким моральним духом. Що стало причиною цієї нестачі ентузіазму для служіння у регіоні? Яких заходів ми мусимо вжити, щоб зробити служіння у Регіоні більш привабливим та плідним?

Переклад Михайла А.