День

Впродовж дня, коли ми схвильовані або з’являються сумніви, ми зупиняємося і просимо Бога вказати нам правильну думку чи дію. Ми постійно нагадуємо собі, що більше не керуємо виставою, смиренно кажучи собі багато разів кожного дня:”Нехай буде воля Твоя». Тоді нам набагато менше загрожують хвилювання, страх, гнів, неспокій, жалість до себе чи нерозумні рішення. Ми стаємо більш ефективними. Ми не втомлюємося так легко, бо не спалюємо енергію нерозумно, як ми це робили, коли намагалися влаштувати життя на свій лад.

Воно діє — воно насправді діє.

Ми, алкоголіки — недисципліновані люди. Тому, ми дозволяємо Богові дисциплінувати нас у той простий спосіб, який ми щойно окреслили.

Тільки сьогодні…

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я буду щасливим. Абрахам Лінкольн колись сказав: “Більшість людей щасливі настільки, наскільки самі собі дозволяють.”

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я примирюся з моїм сьогоденням, не намагаючись переробити все по-своєму і з миром в душі своїй прийму в цьому світі те, що пошле мені доля.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я постараюся зміцнити свій розум. Я буду вчитися. Я навчуся чомусь корисному. Я не буду лінуватися. Я прочитаю дещо, що вимагає зусилля, мислення і зосередження.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я щиро виконаю три завдання. Зроблю кому-небудь добро і намагатимусь, щоб про це ніхто не довідався, а якщо хтось довідається – це не буде рахуватися. Зроблю хоча б дві речі, які мені не хочеться робити, але я зроблю їх для тренування сили волі. Якщо мене хтось скривдить і мені буде прикро, я сьогодні не подам про це виду.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я буду привабливим. Постараюся виглядати якнайкраще, пристойно одягнуся, при розмові не буду підвищувати голос, буду ввічливим, не буду нічого і нікого засуджувати. Намагатимусь ні в чому не бачити недоліків і не буду нікого виправляти крім самого себе.

ТІЛЬКИ НА СЬОГОДНІ у мене складена програма. Я можливо не виконаю все, але я буду намагатися і буду боротися з двома ворогами: поспіхом і нерішучістю.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я заховаюся від усього світу на півгодини, щоб побути із собою наодинці і відпочити. У цей час я буду намагатися краще зрозуміти моє життя і що потрібно для його покращення.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ я нічого не буду боятися і буду насолоджуватися тим, що прекрасне. І буду вірити, що все, що я даю світу, повернеться до мене.

Настанова

Крокуй спокійно поміж гамору та поспіху – пам’ятай про спокій, що захований у тиші.

Крокуй так далеко, наскільки це можливо; не зрікаючись себе, будь у добрих стосунках з іншими людьми.

Проповідуй свою правду ясно і спокійно, і слухай те, що промовляють інші, навіть дурні і невігласи, – бо і вони мають, що розповісти.

Якщо порівнюватимеш себе з іншими, можеш почутися розчарованим або марнославним – бо завжди знайдуться кращі чи гірші від тебе.

Радій однаково як своїм досягненням, так і своїм планам.

Виконуй з серцем свою роботу, якою б не була вона малою – це насправді вічна цінність у мінливостях долі.

Будь обережним у своїх починаннях, цей світ повний омани і ошуканства. Але нехай це не заступить тобі правдивих чеснот: багато людей прагне високих ідеалів, і життя всюди сповнене героїзму.

Будь собою, а головне, не борись із почуттями: не будь цинічним до любові – перед обличчям байдужості і розчарувань вона єдина вічна, як трава.

Приймай з покорою те, що несуть літа, зрікаючись без гіркоти молодечого запалу.

Розвивай силу духу, щоб у наглому нещасті могла для тебе бути, наче щит. Лише не виснажуй себе творами власної уяви. Багато страхів породжені втомою і самотністю.

Дотримуючись здорової дисципліни, все ж будь лагідним до себе. Ти – дитина всесвіту, та не менше, ніж дерева і зорі, маєш право бути тут.

І чи зрозуміло це тобі, чи ні, прийми на віру, що всесвіт є таким, яким повинен бути. Отож, будь у злагоді з Богом, що б ти не думав про Його існування.

Взагалі, чим би ти не займався, й якими б не були твої прагнення, у вуличному гаморі, хаосі життя ти повинен зберегти спокій своєї душі.

З усім ошуканством, спекотою і розвіяними мріями, все ж цей світ є чудовим. Будь уважним, намагайся бути щасливим.