VІІ Конференція Служб Регіону АА Київ

Дорогі друзі.

Рада регіону АА Київ

звертається до членів Спільноти,

груп АА регіону АА Київ у зв’язку з проведенням

VІІ Конференції Служб Регіону АА Київ

 

Дорогі АА-ці міст Києва і Чернігова та Київської області!

Нагадуємо вам, що 1 квітня 2018 р. у Києві відбудеться VІІ Конференція Служб Регіону АА Київ. Це – найбільш значуща подія у житті Спільноти АА на Київщині у цьому році.

 

За адресою: вул. Івана Кудрі, 38-Б (м. Дружби Народів)

 

І на початку хочемо звернути увагу нових членів АА на причини, з яких нам потрібна ця Конференція.

Покійний Бернард Б. Сміт, не-алкоголік, який у той час був головою … ради опікунів і одним з творців структури Конференції, блискуче відповів на це запитання у своєму вступному слові на Конференції 1954 року:

 

Можливо, нам не потрібна Конференція з загального обслуговування АА для збереження нашої особистої  тверезості.  Але  вона  нам,  дійсно,  дуже  потрібна,  щоб  забезпечити одужання  алкоголіка,  який  все  ще  спотикається  у  сутінках  усього  лише  в одному кварталі  від  цієї  кімнати.  Вона  потрібна  нам,  щоб  забезпечити  одужання  дитини,  яка  народилася  сьогодні  ввечері  і  є приреченою  на  алкоголізм.

Вона потрібна нам, щоб згідно Дванадцятого Кроку забезпечити постійний прихисток всім алкоголікам, які в наступні сторіччя зможуть знайти в АА те саме відродження, яке повернуло до життя нас самих.

Вона нам потрібна, тому що ми, як ніхто інший, свідомі того, до яких руйнівних наслідків призводить людське прагнення  влади і престижу, якому ми ніколи не повинні дозволити проникнути в АА. Нам потрібна Конференція для того, щоб захистити АА від керівництва і в той же час позбавити її анархії; вона потрібна нам для того, щоб запобігти розвалу Співдружності і в той же час зберегти від надмірної централізації.

Нам потрібна Конференція для того, щоб Співдружність Анонімних Алкоголіків і тільки Співдружність Анонімних Алкоголіків могла бути єдиним хранителем її власних Дванадцяти Кроків, Дванадцяти Традицій і гарантом всього обслуговування АА.

Нам потрібна Конференція для того, щоб зміни всередині АА наступали тільки у відповідь на потреби і сподівання всього АА, а не будь якої меншості. Вона нам потрібна, щоб двері приміщень АА були завжди відкриті і всі люди з алкогольною проблемою мали змогу повсякчас приходити до цих приміщень з відкритою душею і відчувати гостинний прийом. Вона нам потрібна для забезпечення того, щоб Співдружність Анонімних Алкоголіків ніколи не запитувала того, хто потребує нашої допомоги, якої він/вона раси, яких він/вона поглядів або суспільного стану”.

Саме тому ми закликаємо всіх вас поставитись з усією серйозністю до цього значного заходу, який в дійсності показує нашу Єдність в прагненні доносити послання АА.

На Конференції вирішуються всі головні питання життя і розвитку АА загалом по Регіону і вона покликана бути виразником колективної свідомості АА у Регіоні Київ.

 

Перелік головних питань, які виносяться на розгляд Конференції:

 • Звіт Голови Ради Регіону про виконану роботу за звітний період, про стан справ у Регіоні, про поточний момент
 • Спів-звіти Секретаря, Скарбника.
 • Звіт представника Регіону АА Київ в УРО АА.
 • Звіти Комітетів Конференції (Організаційного, Інформаційного, Фінансового, Літературного), Служб Конференції (Служба регіонального сайту, Служба розповсюдження літератури, Служба донесення послання у МПВ, регіональної Служби вісника «Соняшник») та їх плани роботи на період до VІІІ Конференції Служб Регіону АА Київ.
 • Обговорення програми спонсорських взаємовідносин з Придніпровським Регіоном АА.
 • Обговорення пропозицій груп Регіону по роботі офісу УЦО АА.
 • Вибори/підтвердження повноважень Голови, зам. Голови, Секретаря, Скарбника.
 • Вибори/підтвердження координатора регіональної служби – редколегії інформаційного вісника АА «Соняшник» (редактора).
 • Вибори/підтвердження координатора регіональної Служби розповсюдження літератури АА і його замісника.
 • Вибори/підтвердження делегатів Конференції Служб Регіону АА Київ для роботи в комітетах Конференції.
 • Вибори довіреної особи Регіону АА Київ в УРО і його замісника
 • Вибори/підтвердження повноважень делегатів Конференції Служб Регіону АА Київ для роботи в комітетах Конференції по Обслуговуванню АА України.
 • Обговорення та затвердження плану заходів Регіону АА Київ на період 2018-19рр.
 • Затвердження дати проведення VІІІ Конференції Служб Регіону АА Київ. Затвердження девізу VІІІ Конференції
 • Різне.

 

На Конференцію запрошуються представники груп Регіону АА Київ, які були вибрані на

робочих зборах груп, що повинно бути зафіксовано в протоколі робочих зборів групи (форма протоколу додається), а також дублери цих представників. Таким чином, від кожної групи АА повинно бути по два делегата, один «повноважний», який буде представляти групу в Раді Регіону АА Київ, а другий – в ролі його «дублера» і для роботи в комітетах Конференції. Право голосу на Конференції мають обоє делегати.

 

Нпагадуємо вимоги, що пред’являються до делегата Конференції:

Делегат Конференції від групи вибирається на термін три роки з щорічним підтвердженням його повноважень.

Побажання до кандидатури делегата: поточний термін безперервної тверезості не менше 2-х років і досвід служіння на групі АА.

Дублер делегата вибирається на тих самих підставах, що й основний делегат. Якщо основний делегат немає можливості прийняти участь у Конференції, або в засіданнях Ради Регіону АА Київ, тоді його обов’язки виконує дублер.   

 

Як делегати готуються до Конференції

 

Кожен делегат повинен ретельно готовитись до виконання своїх зобов’язань, а саме:

а) бути добре ознайомленим з основною літературою АА, такою, як Анонімні Алкоголіки, Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій, Дванадцять Концепцій Служіння і Керівництво по Служінню, при необхідності перечитати їх заново;

б) вивчити запропонований порядок денний Конференції в світлі розуміння принципів АА, і впевнитись, що він (делегат) добре уявляє собі питання і проблеми, що порушені в ньому;

в) обговорити порядок денний Конференції на своїй групі та зі своїми друзями в АА, для того, щоб прибути на Конференцію підготовленим, представляючи як думку Групи АА загалом, так і свої власні погляди на питання, що виносяться на Конференцію;

г) ознайомитися з основними Документами Конференції – Положення про Конференцію Служб Регіону АА Київ і Керівництво по Службах Регіону АА Київ, порядком роботи Конференції, її складом, при потребі обговорити ці питання з іншими делегатами, які знайомі з правилами Конференції;

д) відбувати на Конференцію з твердим переконанням, що головною метою його перебування там буде донесення нашого послання до тих алкоголіків, котрі ще страждають, а також допомога тим алкоголікам, хто одужує, зберегти свою тверезість.

 

Рада Регіону АА Київ запрошує до активної участі у роботі Конференції представників груп АА, які протягом року підтримували діяльність комітетів і служб Конференції та своїм безкорисливим служінням стверджували нашу Єдність.

Будемо також щиро раді представникам груп АА, які виявлять бажання приєднатися до нас у справі донесення нашого послання до тих алкоголіків, котрі ще страждають, і хочуть прийняти участь у роботі комітетів Конференції.

 

ПРОГРАМА

 

зібрання VII Конференції Служб Регіону АА Київ

01 квітня 2018 року

 

Ведучий Конференції – Василь П., Київ

Номер з/п Період часу Діяльність Примітки
  09:00 – 09:30 Реєстрація учасників Конференції  
1 09:30 – 09:40 Відкриття Конференції.

Хвилина мовчання.

Молитва про душевний спокій.

Вітальне слово голови Ради Регіону

 
2 09:40 – 09:55 Повідомлення секретаріату про реєстрацію учасників. Вибори лічильної комісії  
3 09:55 – 10:10 Орієнтування по порядку проведення ротації представників (і заступників) груп і по проведенню конференції  
4 10:10 – 10:20 Звіт голови Ради Регіону про виконану роботу за минулий період і про стан справ у Регіоні сьогодні  
5 10:20 – 10:50 Спів-звіти: заст. голови, секретаря, скарбника Регіону  
  10:50 – 11:10 Чай, кава  
6 11:10 – 11:50 Звіти комітетів Конференції (Організаційного, Інформаційного, Фінансового, Літературного, служби несення послання у МПВ, служби регіонального сайту АА, служби розповсюдження літератури, служби «Соняшника», координатора по співпраці з регіоном Катовіце)  
7 11:50 – 12:10 Зміни до Положення про Конференцію Служб регіону АА Київ  
8 12:10 – 12:40 Звіт представника Київського регіону в УРО АА.

Звіти делегатів до комітетів Конференції з Обслуговування АА в Україні

 
  12:40 – 13:00 Чай, кава  
9 13:00 – 13:10 Підтвердження/вибори відповідального за службу редколегії інформаційного листка Київського регіону «Соняшник»  
10 13:10 – 13:20 Підтвердження/вибори відповідального за службу бібліотекаря (відповідального за розповсюдження літератури) регіону  
11 13:20 – 13:30 Підтвердження/вибори відповідального за службу сайту Київського регіону  
12 13:30 – 13:50 Підтвердження/вибори координатора служби несення послання у МПВ і його замісника (дублера)  
13 13:50 – 14:00 Підтвердження/вибори координатора по зв’язках з регіоном Катовіце  
  14:00 – 15:00 Чай, кава, бутерброди Обід
14 14:00 – 14:30 Зібрання Ради Регіону. Вибори/підтвердження повноважень голови, зам. голови, секретаря, скарбника регіону АА Київ Під час обіду
15 14:30 – 15:00 Зібрання комітетів Конференції. Вибори/підтвердження повноважень у кожному комітеті голови, секретаря комітету (по можливості – і зам. голови комітету).

Обговорення у комітетах та службах Програми Дій Регіону АА Київ та Програми спонсорської допомоги Придніпровському регіону АА на 2018/2019 роки

Під час обіду
16 15:00 – 15:40 Вибори/підтвердження повноважень делегатів до комітетів Конференції з Обслуговування АА в Україні 4 делегати, кожна кандидатура розглядається окремо
17 15:40 – 15:50 Вибори представника регіону Київ в Українській Раді Обслуговування АА в Україні  
18 15:50 – 16:10 Розгляд та затвердження Програми Дій Регіону АА Київ на 2018/2019 роки  
19 16:10 – 16:30 Розгляд та затвердження Програми спонсорської допомоги Придніпровському регіону АА на 2018/2019 роки  
  16:30 – 16:50 Чай, кава  
20 16:50 – 17:15 Затвердження дати проведення VIІІ Конференції Служб АА у регіоні АА Київ (пропонується неділя, 07 квітня 2019 р.) Затвердження девізу VIІІ Конференції. Різне  
21 17:15 – 17:30 Закриття Конференції. Ділення враженнями.

Молитва про душевний спокій

 

 

 

 

Чекаємо всіх, хто готовий до співпраці у комітетах Конференції Служб Регіону АА Київ.

З повагою, Рада Регіону АА Київ.

Інші новини

7 річниця ство... Дорогі друзі, брати та сестри!   9-го листопада 2019 року, запрошуємо всіх бажаючих на святкування 7-ї річниці з дня заснування групи АА «Апельсин».   У зв’язку зі
Група АА “О... Дорогі друзі, брати та сестри!   У суботу, 23 червня 2018 року, о 19:00 на групі “Очаг” буде проводитись відкрите спікерське зібрання. Своїм досвідом одужання поділиться Майл
Форум АА у Дні... Дорогі друзі, брати і сестри! Анонімні алкоголіки Придніпровського Регіону запрошують вас на Форум АА у Дніпрі Девіз Форуму: «Разом весело крокувати» СВЯТКУВАННЯ 15-РІЧЧЯ АА В ДНІПРІ ВІДБУДЕТЬСЯ
Святкування, ... Дорогі друзі! Запрошуємо Вас, 25 листопада 2018 р, у неділю, на святкування, присвячене XX-річчю групи АА «Левобережка», м.Київ. Девіз форуму: «20 років – дорогою до щастя, радості,
Семінар «Прог... Дорогі друзі, брати та сестри!   18-19 січня 2020 року Рада регіону АА “Київ” запрошує вас прийняти участь у семінарі   «Програма Одужання – 12 Кроків АА»
У Чернігові з... Дорогі друзі.   Раді проінформувати вас про роботу Інформаційного комітету Конференції регіону АА «Київ».   Завдяки служінню наших братів в Чернігові з’явилася інформація про АА на Сіті-лайтах.  
Запрошуємо на... Дорогі друзі, брати та сестри!   26 – 27 травня 2018 року   Спільнота АА у Київському Регіоні запрошує вас прийняти участь у семінарі «Програма Служіння – 12
Вийшов із дру... Вийшов із друку черговий номер журналу Анонімних Алкоголіків України «Джерело». Присвячений він 24-річній діяльності Спільноти АА у Львові.   Пропонуємо читачам короткий зміст матеріалів часопису. 1. Віра.
Запрошуємо вз... Дорогі друзі, брати та сестри! Рада Київського Регіону АА запрошує вас прийняти участь у семінарі «Група АА … там, де все починається» у суботу, 03 грудня 2016
Семінар «12 Кр... Друзі, 29 січня, запрошуємо вас на семінар «12 Кроків АА»Ваш чекає цікавий досвід проходження нашої унікальної програми 12 Кроків Анонімних Алкоголіків. Загальний стаж тверезості наших спікерів –