AA GSO Ukraine №4

Для чого ми задіяні у служінні?

Служіння – слово, яке часто можна почути на зібраннях АА.
Служіння – це бути корисним, приносити користь для своєї групи АА та інших, які все ще страждають.

Бути корисним, виконуючи певні функціональні обов’язки у своїй групі АА, допомагає нам самоорганізуватися, налагодити внутрішній розпорядок та відчути себе дотичним до світової Спільноти АА. Це як пережити співучасть у творенні чогось важливого, це повірити у себе і відчути самоповагу за використану можливість зробити хорошу справу.І з часом ми відкриваємо для себе, що служіння допомагає одужанню.

12-ий Крок, донесення наших ідей, є основним способом дії АА. Ми повинні доносити наші ідеї, інакше нам загрожує крах, а тим, до кого не дійде наш досвід – смерть. Значить, донесення наших ідей і є стрижень Третього Завіту. Кожна дія, що підтримує АА як єдине ціле, і є служіння. Найкращим місцем для початку служіння є група АА.

Служіння в групі.
Групи самоорганізовуються, щоб спільно робити 12-ий Крок. Регулярні відвідини і участь у зібраннях домашньої групи саме по собі і є видом служіння. Збори, поза сумнівом, необхідні для підтримки тверезості.

Любов, лояльність, прийняття спільних ініціатив та їх реалізація, зберігають обличчя групи, і дозволяють їй та членам групи зростати. Деякі з нас в змозі індивідуально працювати за 12-им Кроком, але кожний, хто регулярно бере участь в зібраннях групи, може послужити групі, виконуючи деякі доручення, приходячи  трохи раніше або залишаючись після зібрання, щоб:
1. повісити та прибрати після зібрання девізи і емблеми А. А.;
2. розкласти літературу, після зібрання акуратно поскладати її назад;
3. розставити стільці, а після впорядкувати як стояли до зібрання;
4. зустріти інших, особливо тих, хто прийшов вперше;
5. виконати 7- му Традицію;
6. зварити каву або чай;
7. помити і прибрати посуд;
8. навести порядок в приміщенні, щоб не було зауважень від власників, і група й надалі могла проводити там зібрання.

     Виконання дії трьох останніх пунктів – це велике служіння, що дає дуже багато тому, хто цим займається. Всі ми чули про терапію «миття чашок»(миття кухликів), що дозволяє справлятися з боязкістю, не впевненістю та відчути себе частиною групи. У міру тверезіння ми можемо скористатися пропозицією продовжити служіння в групі або стати згідно 2-ої Традиції довіреною особою групи. Кожній групі потрібно декількох чоловік, які забезпечують їй відповідальну життєдіяльність.
Досвід структур АА Польщі:

Маємо змогу поділитися інформацією для ініціативних членів АА.
Можливо регіони АА чи Інтергрупи могли б делегувати своїх представників.
Луцьк, Рівне, Львів. – можливо є люди в групах АА із знанням польської. які б зацікавилися та могли б самостійно прийняти участь у пізнавальних семінарах за для збагачення свого досвіду діяльності АА.

Семінари ж відкриті а не персоналізовані, і будь-хто зацікавлений може прийняти в них участь.

09-11 вересня 2022р. Всепольський Семінар для “Інтернет зв’язкових та чергових онлайн”  https://aa.lviv.ua/vsepolskyy-seminar-dlia-internet-zv-iazkovykh-ta-cherhovykh-onlayn-09-11-veresnia-2022/

7-9 жовтня 2022р. Загальнонаціональний інформаційний Семінар «Зв’язки з Громадськістю» (Лази, Польща )https://aa.lviv.ua/zahalnonatsionalnyy-informatsiynyy-seminar-zv-iazky-z-hromadskistiu-lazy-polshcha-7-9-zhovtnia-2022/

14-16 жовтня 2022р.  Всепольський семінар “7 Традиція”.

15-16 жовтня 2022р. Всепольський Семінар донесення наших ідей у місця позбавлення волі.

18-20 листопада 2022р  Семінар у м.Люблін (Польща) для розповсюджувачів літератури АА  
https://aa.lviv.ua/seminar-dlia-u-m-liublin-polshcha-dlia-rozpovsiudzhuvachiv-literatury-aa/

04-06 листопада 2022р. Всепольський Семінар Представників інтергруп та Регіонів.
Друга річниця групи АА “Вихід є” у м.Мукачево.

Дорогі друзі !!!
Анонімні Алкоголіки Закарпаття щиро запрошують вас приєднатися до святкування другої річниці групи “Вихід є ” у м. Мукачево. 30.07.2022р.

Гасло і тема : Вільний . Радісний . Щасливий !!!

Адреса : м.Мукачево вул. Недецеї 13 Парафія Римо-Католицької церкви св.Мартина.

Програма :
Початок реєстрація 12.00 – 13.00
Відкриті зібрання 13.00 – 14.00
Перерва 14.00 – 15.00
Відкриті зібрання 15.00 – 16.00
Вечеря та спілкування. 16.30.

Реєстраційний внесок 50гр.

З організаційних питань звертайтесь за телефоном 050 558-89-73 Олександр.
Ювілеї у липні також відзначають:

Група АА «Старт»              – створена 27.07.2019 м.Львів
Група АА “Восхождение”  – створена 28.07.2005 м. Одеса
Група АА “Соломинка”      – створена 31.07.2016   Херсонська область

Вітаємо усіх Ювілярів!
Та з надією очікуємо на відновлення груп АА, які через певні обставини перестали проводити свої зібрання.
P.S. Якщо у вас чи вашій групі АА плануються події що заслуговують на уваги та ви хочете поділитися із іншими АА – просимо надсилати на адресу news@aa.org.ua

А також просимо переадресувати дану розсилку в інші групи АА у вашому місті\області, щоб вони теж могли підписатися та отримувати наші регулярні розсилки.

Підписатися можна, відправивши Е-мейл на адресу aa-info@aa.org.ua
Бажано зазначити ваше ім’я, назву вашої групи АА та місто.

Інші новини

Запрошуємо вз... Дорогі друзі, брати та сестри! Рада Київського Регіону АА та Спільнота АА у Київському Регіоні запрошує вас прийняти участь у семінарі «Програма Єдності – 12 Традицій АА»
Форум у Запор... Дорогі друзі, брати і сестри! Анонімні Алкоголіки у Придніпровському Регіоні запрошують вас на ювілейний Форум АА у Запоріжжі Девіз Форуму: «АЗА – Початок нового» СВЯТКУВАННЯ 10-ЛІТТЯ АА
Вийшов із дру... Вийшов із друку черговий номер журналу Анонімних Алкоголіків України «Джерело». Присвячений він 24-річній діяльності Спільноти АА у Львові.   Пропонуємо читачам короткий зміст матеріалів часопису. 1. Віра.
Святковий Фор...   Дорогі друзі, раді запросити Вас на міжнародний святковий форум, присвячений 32 річниці створення руху Анонімних Алкоголіків у місті Києві. Дата: 25-26 вересня 2021 року Девіз Форуму:
Історії члені... Дорогі члени АА! Хочемо Вас повідомити, що кінцевий термін на подання історій для розміщення у новому перекладі Великої Книги продовжено на три місяці – від 31 травня
Велике спікер... Дорогі друзі, брати та сестри!   Запрошуємо вас прийняти участь у великому спікерському зібранні «Радість Життя»!   Яке буде проводиться 15-17 червня 2018 року у місті Києві.  
Семінар «12 Кр... Друзі, 29 січня, запрошуємо вас на семінар «12 Кроків АА»Ваш чекає цікавий досвід проходження нашої унікальної програми 12 Кроків Анонімних Алкоголіків. Загальний стаж тверезості наших спікерів –
Нові видання ...   «АА для Жінок» Якщо ви важаєте, що у вас проблеми з алкоголем, якщо ви підозрюєте, що пияцтво може бути однією з ваших проблем, то в цій
Святкування 6-... Дорогі друзі! 10 листопада 2018 року (субота) запрошуємо Вас взяти участь у святкуванні 6-річчя створення групи «АльтернативА». Яке відбудеться за адресою: Місто Ірпінь, вул. Котляревського, 8 (Церква). Початок о 18 годині.
21 річниця ств... Дорогі друзі! Запрошуємо вас на 21-й ювілей групи “Сходинки”.   Святкування відбудеться 12.10.2019 р (субота) Адреса: Біла Церква, вул.Василя Стуса 42. Корпус 8 ПНТМО. Навігація   Програма