AA GSO Ukraine №13

Український Центр Обслуговування АА

Із волі членів Української Конференції з Обслуговування для правового, фінансового, бухгалтерського, адміністративного та видавничого обслуговування Товариства АА в Україні утворена громадська організація під назвою «Український Центр Обслуговування Анонімних Алкоголіків», далі іменована ГО УЦО AA.. Дата реєстрації 07.03.2003р.

Громадська організація «Український Центр Обслуговування АА» своєю діяльністю служить Спільноті АА, забезпечуючи їй належне правове, фінансове, бухгалтерське і адміністративне обслуговування. Громадська організація веде діяльність з видання і поширення літератури та бюлетенів АА, затверджених УКО. Докладні методи реалізації вище вказаних цілей Громадська організація «Український Центр Обслуговування АА» визначено в її Статуті.
*( ” Посібник по обслуговуванню АА в Україні”, стор.121)

Про діяльність УЦО за період з травня 2021 до липня 2022 р.
(скорочено)

 • Діяльність УЦО дуже різнопланова та багатогранна. В основному це комунікація та прийняття спільних рішень у справах груп АА, Інтергруп, Комітетів АА та АА України в цілому.
 • Отримано від GSO США-Канади ліцензії на розміщення аудіо-брошур та електронних книжок на сайті aa.org.ua. На сайті розміщено наступні книги: «Анонімні Алкоголіки» (укр. м.), «Жити тверезо» (укр. м.) та «Основні тексти АА» (укр.м.), 2 брошури в електронному форматі, а також аудіо-брошури та аудіокнига «АА» – для прослуховування на любому пристрої.
 • Восени 2021 року готували Інформаційну зустріч з професіоналами у м. Мукачево. Було розіслано близько 30 листів до поліції м. Мукачево, Берегово, Ужгорода, пенітенціарної служби, в медичні заклади, представникам преси, представникам духовенства, головам облдержадміністрацій та міських адміністрацій.
 • Поміж поїздками відбувалися зустрічі онлайн:
  – з міжнародним координатором GSO (New York) на тему «Публічна інформація»;
  – з представниками Видавничого комітету.
 • Було подано заявку на участь у Соціальному форумі, який мав пройти онлайн 22-25.11. Організаторам форуму надано інформацію про АА для створення дорожньої карти міста Львів. Організатори форуму випустили дорожню карту міста, де надана Інформація про Товариство.
 • Створили інформаційну е-мейл розсилку УЦО для кращого інформування груп АА і кожного в АА з можливостями зворотного зв’язку з кожним окремим членом АА України. Підписатися або надати власні пропозиції можна надіславши емейл на адрес: aa-info@aa.org.ua
 • Був підписаний Меморандум про співробітництво АА з «Центром пробації» України. Та інші листи за потребою груп.
  Ведеться листування з членами АА щодо відкриття нових груп.
 • Було надіслано більше 20 листів на різні ТК України на розміщення відео та аудіо інформації про нашу Спільноту.
 • Здійснювали зв’язок між УЦО АА та типографією. Надруковано 10 найменувань книг та брошур.
 • З періодичністю двічі у рік друкується журнал «Джерело».
 • З початком війни зв’язались зі всіма регіонами і деякими групами. Було зібрано контакти з посиланнями на онлайн-групи.
 • Було написано звернення до груп українського АА, також до Всесвітнього Товариства АА для підтримки духу і з проханнями про молитву за членів АА України.
 • Від початку військових дій постійно ведеться активне листування з адреси aa.gso.ua@gmail.com та в інших месенджерах. Були звернення щодо допомоги АА України в рамках 7 традиції. Також були особисті запити на допомогу біженцям в їхніх країнах.
 • Деякі групи в різних регіонах почали відновлювати служіння по донесенню ідей АА, велася постійна переписка. Було підписано Договір з Дрогобицькою ВК 40, запит на документи УЦО від групи м. Кременчук, запит від групи м. Черкаси «Ми» щодо співпраці з владою.
 • В офісі у м. Полтава робітник офісу Олена Я. приймає замовлення на літературу та здійснює її відправку, відповідає на дзвінки, дбає про порядок в офісі, здійснює необхідні платежі, робить щомісячні звіти.
 • Слідкуємо за вчасну оплату комунальних послуг та оренди офісу.
 • В приміщенні офісу вимушений ремонт, поміняли водяні труби.
 • Оскільки активність та інтенсивність діяльності збільшуються, необхідні кошти для розширення діяльності. Тому не лишнє нагадати про бажані пожертви та внески згідно Ювілейного Плану.
  Більш детальну інформацію можна отримати у своїх довірених представників вашого Регіону обслуговування.

Щиро
Голова Правління УЦО Олена С.
P.S. … кожен з нас пропивав в місяць набагато більше коштів від цієї суми, яку за рік кладе у капелюх…

Форум АА
з нагоди 16-ї річниці Спільноти АА у м.Рівне

Ділимося досвідом, силою та надіями.
Сьогодні інформація від Волинської Інтергрупи.
це інформаційні стенди про АА у міській лікарні та у приміщенні ЦНАП

Інші новини

Пом’якшенн... Дорогі друзі! Почали роботу деякі “живі” групи АА. А саме: Десна, Лівобережка, Либідь, Сапфір, Оболонь, Фенікс, Рубікон (Чернігів), Житомирська, Клан. Є обмеження по кількості відвідувачів, а також
Група АА “О... Дорогі друзі, брати та сестри!   У суботу, 23 червня 2018 року, о 19:00 на групі “Очаг” буде проводитись відкрите спікерське зібрання. Своїм досвідом одужання поділиться Майл
Семінар у м. Д... ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ Дорогі друзі, брати та сестри! АА у м. Дніпро запрошують вас прийняти участь у семінарі «Програма Служіння – 12 Концепцій АА» у
Перший Форум ... Дорогі друзі, брати і сестри! Анонімні Алкоголіки Придніпровського Регіону щиро запрошують вас на Перший Форум АА у Кривому Розі   Девіз Форуму: ЗВИЧАЙНЕ ДИВО   СВЯТКУВАННЯ 5-ЛІТТЯ
У Чернiговi вiд... Любі друзі! 22 серпня 2020 року, в Чернігові відбудеться Форум Анонімних Алкоголіків! Запрошуємо вас відсвяткувати 25-річчя АА в Чернігові разом з нами!   Девіз Форуму: «Програма життя»
Форум АА у м. Ч... Програма заходу: 09:30 – 11:00 Реєстрація11:00 – 12:45 Святкове відкриття форуму12:45 – 13:00 Чай, кава13:00 – 14:00 Спікерське 14:00 – 15:00 Обід15:00 – 16:30 Відкрите зібрання АА16:30
Чернігівське ... У заповіднику с. Ведильці Чернігівського району будуть організовані три зміни відпочинку на фестиваль «Сонечко» для найкращих друзів! Перша – з 9 липня по 16 липня. Друга –
Святкування 15... Дорогі друзі! Група АА «Либідь» щиро запрошує усіх на святкування п’ятнадцятої річниці.   Чекаємо Вас 9 Жовтня 2020 року (п’ятниця) о 19-00 за адресою: м. Київ, ст.
Семінар «12 Пр... 13.11.2021 у приміщенні групи АА “Фенікс” (Метро «Кловська», Печерський узвіз, 19) відбудеться семінар “Завіт про служіння АА” 12 Принципів обслуговування АА були створені для основної діяльності –
Група АА “У... Дорогі друзі. Всем привет! Группа АА “В Броварах” возобновила собрания по адресу г. Бровары, ул. Киевская 229 церковь Петра и Павла. В понедельник 15.06.2020 группа “В Броварах”